З кожним днем ​​все більше заходів переходять в онлайн-формат. У відео студії знімають освітні курси, організовують віртуальні конференції та наради.

Кому потрібна студія для відео зйомок?

Сьогодні відеозйомка створюється як для реклами особистого блога в соціальних мережах, так і для курсів, лекцій, освітніх порталів. Також в онлайн переходять підприємці та працівники різних компаній. Однак є напрямки, які існують та розвиваються виключно завдяки відео - це стрімінг ігр та відеоблоггінг.

Стрімінг ігор

Стрімінг ігор - це трансляція ігрового процесу, яка супроводжується коментарями гравця. Такий формат відео вимагає якісної підготовки - потрібно підключити стабільне інтернет-з'єднання, вибрати «робоче» місце, налаштувати камеру і почати саму трансляцію. Любителі займаються цим удома, а ось професіонали, які заробляють на життя за допомогою стрімінга, часто знімають студії і грають там.

Відеоблоггінг

Ще один спосіб заробітку на відео - це ведення каналу на YouTube або іншій платформі. Можна знімати що завгодно: освітні лекції та розповіді про подорожі, майстер-класи та інтерв'ю, розвиваючі курси та смішні ролики. Однак сьогодні ринок переповнений таким контентом і, щоб виділитися серед конкурентів, відеоблогери йдуть в студії і працюють там. Перевага в тому, що в студії можна практично без обмежень міняти фон, експериментувати з кадрами і світлом без втрати якості. Це зручніше - не потрібно самому купувати дороге обладнання і влаштовувати вдома знімальний павільйон.

Наради і конференції

В умовах зростання популярності віддаленого режиму роботи багато співробітників і керівники різних компаній приходять в відеостудії для запису і організації онлайн-конференцій, великих нарад і переговорів. На професійних майданчиках зручно проводити ділові заходи, адже можна зосередитися на процесі і не думати про налаштування обладнання, як відео і звуку, налаштування світла і інших технічних проблемах. До того ж, компанія, яка орендує спеціальну студію для переговорів, виглядає набагато солідніше.

Зйомки для бізнесу та особистих цілей

Послуги відеостудій потрібні підприємцям, які знімають рекламу або продають власні онлайн-курси, а також людям, які хочуть створити ролик для особистих цілей - наприклад, в якості подарунка.

Якщо ви плануєте знімати діловий або освітній контент, можна встановити систему кріплення паперових фонів і оформити кілька затишних робочих «куточків» з відповідними меблями.