Відпочинок 2018

PHOTO TRIPS ● Подорожі вихідного дня
Якщо вам не дають тривалу відпустку, але Ви дуже хочете просто змінити середовище на декілька днів, то чому б не з'їздити в Європу на вікенд?
Кожної неділі ми організовуємо ФОТОПОЇЗДКУ! Тільки уявіть, як добре вирватись з рутини робочих буднів і провести вихідний серед розкішної атмосфери старовинних і модернових вулиць, повеселитись в компанії крутих людей та отримати позитивні фото! Наш фотограф Андрій Акатьєв потішить Вас крутим фотозвітом!
Запис на поїздку та продаж сертифікатів триває!
За деталями +380997871099
Тicket Bus Travel ● Автобусні квитки
Тicket Bus Travel - ми команда міжнародної агенції з продажу автобусних квитків.
Молода компанія, що активно розвивається в сфері організації логістики пасажирських перевезень.

Найпопулярніші напрямки з України до Чехії, Словаччини, Польщі, Угорщини, надають 100% гарантії успішної поїздки та безпечної подорожі наших пасажирів. Ми хочемо відкрити для Вас ще більше нових міст та країн, щоб подарувати Вам незабутні враження та позитивні емоції.
----------------------------------------------------
Ми вдячні за довіру наших клієнтів, які щодня звертаються до менеджерів наших офісів в Кракові, Києві, Львові, Ужгороді, Мукачеві, а також в пунктах продажу автобусних квитків на автостанціях Закарпатської області.
----------------------------------------------------
Наші пасажири, подорожують в такі міста, як Будапешт, Братіслава, Кошице, Прешов, Свіднік, Олумоуц, Брно, Прага, Ліберець, Краків, Варшава, Легніца та багато інших міст Європи, і ми завжди готові допомогти організувати їхню поїздку на відпочинок, навчання, по роботі та у справах.
Тicket Bus Travel - подорожуймо разом!
Ужгород, вул. Перемоги 102, каб.2
call - центр 0503707099, 0673707096