
14:30, 16 березня 2017 р.
Як в ужгородському наркодиспансері п’яний водій став тверезим: відео
У вівторок, 14 березня, ужгородські патрульні зупинили на "Шахті" автомобіль "Шкода". Драгер показав у крові водія 0,87 проміле алкоголю, що у 4 рази перевищує норму.
Про це повідомляє УПП Ужгорода і Мукачева.
Керманич "Шкоди" попросив відвезти його у наркодиспансер. Черговий лікар ознак сп'яніння у нього не помітив, відпустивши його за руль.
Як інформував 0312.ua, Патрульні затримали в Ужгороді п’яну за кермом працівницю Головного управління поліції Закарпаття

Безымянный1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
08:56, 15 червня
63
10:34, 11 червня
12
10:44, 9 червня
15:22, Сьогодні
07:11, 12 червня
10