
12:58, Сьогодні
На Берегівщині п’ятеро дітей потрапили до лікарні з підозрою на гострий ентероколіт

П’ятьох дітей віком 14–15 років госпіталізували до Берегівської РЛ з попереднім діагнозом «гострий ентероколіт».
Підлітків доставили до медичного закладу для подальшого обстеження та лікування.
Медики нагадують, що в літній період значно зростає ризик кишкових інфекцій. Причиною можуть стати як купання у водоймах, так і вживання продуктів, які зберігалися без належних умов у спеку.
*зображення ілюстративне
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
18:13, 20 червня
11:31, 18 червня
18:13, 20 червня
18:13, 20 червня
18:13, 20 червня