• Головна
  • На турнірі «Карпатський виклик» у Хусті змагалися ветерани з 12 областей України
14:01, Сьогодні

На турнірі «Карпатський виклик» у Хусті змагалися ветерани з 12 областей України

У Хусті відбувся відкритий всеукраїнський турнір «Карпатський виклик». Вже вдруге Закарпаття приймає змагання з адаптивного спорту такого високого рівня. Про це інформує Голова Закарпатської ОВА у Фейсбуці.

У турнірі змагалися 130 ветеранів із 12 областей. Судді визначали найсильніших спортсменів у таких категоріях: жим лежачи на кількість за 1 хв (50% від власної ваги), ривок гирі на кількість за 1 хв, долання дистанції 30 Ккал на ейрбайку, але не більше 1 хв, веслування на тренажері за 100 секунд.

Те, що всеукраїнські змагання проходять саме на Закарпатті, зовсім невипадково. Найважливіший фактор – відносна безпечність регіону. Але є й інший. І це – актив закарпатських ветеранів. Їхній силі духу, енергійності, завзятості можна тільки позаздрити. Вони – рушій розвитку і змін, нововведень, тож не дивно, що вони так вдало гуртують навколо себе не тільки краян, а й ветеранів з усієї країни. На турнірі «Карпатський виклик» у Хусті змагалися ветерани з 12 областей України

Читайте також: «Єдине вікно» для ветеранів запрацює у всіх медзакладах Закарпаття

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #Ветерани #Змагання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення