![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
13:11, 1 березня
Побиття дівчини в школі на Тячівщині: поліція розпочала перевірку
![Побиття дівчини в школі на Тячівщині: поліція розпочала пе..., фото-1 Побиття дівчини в школі на Тячівщині: поліція розпочала перевірку , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Поліція розпочала перевірку за фактом побиття дівчини у шкільному класі однієї із шкіл Тячівщини. Інцидент відбувся минулого тижня та набув широкого резонансу в мережі, адже інцидент був зафіксованих очевидцями події та опублікований в інтернеті. На відео чітко видно, як двоє школярів б‘ють та штовхають дівчину.
Як повідомили у відділі комунікації поліції Закарпаття 1 березня, наразі правоохоронці проводять першочергові заходи та працюватимуть з учнями та педколективом закладу.
У відомстві зазначають, що жодних заяв чи звернень з цього приводу до поліції не надходило.
“Співробітники Тячівського районного відділу поліції самостійно зареєстрували дану подію та розпочали перевірку. Наразі до навчального закладу виїхали інспектори ювенальної превенції, - коментують у відомстві. - Правоохоронці встановлюють всіх учасників конфлікту. Надалі поліцейські проведуть роботу з колективом навчального закладу, а також з усіма присутніми під час події підлітками та їх батьками”.
Після проведення всіх необхідних заходів, у поліція надасть правову оцінку події.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...