Профілактичні огляди – запорука здоров'я: рекомендовані види обстежень

Чималу роль в збереженні здоров'я відіграє профілактика захворювань, в тому числі – регулярне проходження медичного обстеження. Лікарський огляд, лабораторна і УЗ діагностика дозволяють на ранніх етапах виявити небажані зміни в роботі органів і систем. Це дозволяє своєчасно розпочати лікування і уникнути ускладнень захворювань.

Які фахівці приймають в «ОН Клінік Ужгород»

В «ОН Клінік Ужгород» прийом ведуть лікарі першої та вищої категорії за такими профілями:

 • проктологія;
 • урологія;
 • гінекологія;
 • гастроентерологія;
 • дерматологія;
 • трихологія.

Відділення оснащені сучасним обладнанням для лабораторної, апаратної та інших видів медичної діагностики. Ми проводимо різні види лабораторних аналізів, УЗД внутрішніх органів, відеоректороманоскопію, кольпоскопію та інші діагностичні процедури на обладнанні експертного класу.

Які види діагностики варто включити в профогляд

Регулярні профілактичні огляди дозволяють вчасно діагностувати і попередити ускладнення у захворювань, які не проявляють себе вираженими симптомами на ранній стадії, але при цьому несуть загрозу для життя. В першу чергу це відноситься до цукрового діабету, серцево-судинних і пухлинних захворювань, хвороб легенів. Від ускладнень цих патологій щорічно вмирає найбільша кількість людей.

Фахівці «ОН Клінік Ужгород» рекомендують включити до щорічного профілактичного огляду наступні види обстеження:

 • загальноклінічний і біохімічний аналізи крові;
 • аналіз сечі;
 • гінекологічний огляд, УЗД молочних залоз і органів малого тазу (для жінок); 
 • флюорографію;
 • УЗД щитовидної залози з контролем рівня тиреоїдних гормонів;
 • огляд у офтальмолога;
 • ЕКГ;
 • огляд у стоматолога.

Цей перелік є приблизними. З урахуванням віку, професійної діяльності, звичок харчування, поточного стану здоров'я, сімейного анамнезу список процедур можна доповнити:

Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку характерна проблема паразитарних інвазій. Для виявлення патології слід щорічно здавати аналіз калу, навіть якщо дитину нічого не турбує.

Людям старше 45 років рекомендується кожні п'ять років проходити діагностичну колоноскопію з метою профілактики колоректального раку.

Жінкам старше 40 років фахівці радять один раз на рік робити мамографію, контролювати щільність кісткової тканини для профілактики остеопорозу.

Людям, які ведуть активне інтимне життя, не мають постійного партнера, практикують незахищений секс, рекомендуються щорічні профілактичні аналізи на ВІЛ і статеві інфекції.

Підвищений контроль за здоров'ям необхідний громадянам будь-якого віку, які регулярно знаходяться під впливом несприятливих факторів (радіація, шкідливе виробництво), мають обтяжену спадковість, палять і/або зловживають алкоголем.

Переваги приватної медицини Колектив медичного центру «ОН Клінік Ужгород» піклується про здоров'я і комфорт своїх пацієнтів. Ми гарантуємо високу якість обслуговування, пропонуємо можливість отримати консультацію у вузькопрофільних фахівців. Записатися на огляд можна за телефоном центру 0 800 30 77 33 (цілодобово), або залишивши заявку на офіційному сайті медичного центра.

На правах реклами

профілактичний огляд лікар стоматолог флюорографія аналізи сечі крові УЗД Он Клінік
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
257 переглядів у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі