Work and Travel USA 2021 Рівне. Work & Travel у Рівному


Work and Travel USA. Ми - FLeaders - найбільше агентство американських програм обміну в Україні, і Work & Travel - це наша программа, спеціально розроблена для представлення пункту призначення в США студентам у місті Рівне. Наша мета - надати вам всю інформацію, необхідну для планування вашої подорожі до США. Ми були б раді, якщо б ви вибрали нас вашим агентством програми обміну для роботи та подорожей, стажування або консультанта в США.

Програма "Літня робота та подорожі" створена та регулюється Державним департаментом США в середині 20 століття. Це найпростіший і безпечний спосіб жити і працювати в США студентам із міста Рівне під час літніх канікул; поїхати в якісь фантастичні місця; отримати досвід; для знайомства з новими друзями, для заробітку достатньої кількості грошей не тільки для покриття своїх витрат, але навіть для заощадження. Ця програма дає вам унікальну можливість не тільки відвідати країну, але й на власному досвіді пожити в Штатах і стати не лише туристом в країні.

Програма працює під час літньої канікули студентів з Рівного, і, беручи участь у ній, ви можете працювати до 4 місяців між 1 травня 2021 року та 30 серпня 2021 року та залишатися додатково 30 днів як турист, коли закінчиться ваш робочий період. Ви можете вибрати, скільки часу хотіли б залишитися, і працювати там 2, 3 або 4 місяці
Work & Travel Рівне

Після закінчення програми ви повинні повернутися до свого Вузу у Рівному, де проживаєте, але ви можете взяти участь у програмі наступного літа, якщо ви не є студентом денної форми навчання;

Перш ніж подати заявку на візу J1 та поїхати до США, ви повинні мати забезпечене працевлаштування в американській компанії відповідно до особливостей та вимог програми. Ви можете забезпечити свою роботу індивідуально або через заходи, що проводяться на ярмарках вакансій, організовані нашими американськими партнерськими організаціями;

Ваша участь у програмі Work & Travel USA в Рівне повинна бути організована через спонсорську організацію, призначену Державним департаментом США та FLeaders, яка діє як законно призначений представник організації США.

Які переваги від участі в програмі Work and Travel в Рівному?

Мати можливість і мати право брати участь у програмі Work and Travel і не робити це хоча б один раз під час навчання слід вважати втраченою можливістю. Переваг проведення літа в США дуже багато, крім перерахованого нижче, ви знайдете ще більше, дійсно для вас особисто.

Щоб випробувати Америку в чистому вигляді!

Програма дає студентам з Рівного унікальний шанс випробувати США не з голлівудськими фільмами, а отримати справжнє відчуття. Щоб дізнатись, як американці працюють, живуть та проводять вечірки. Відвідати деякі найвідоміші місця у світі, насолодитися унікальною природою, взяти участь у деяких знакових американських святах і фестивалях, повеселитися в парку розваг, взяти напрокат машину та здійснити поїздку в будь-яку точку - це лише кілька неймовірних речей, які варто пережити і створити спогади на все життя!

Студенти з Рівного заробляти гроші з Work & Travel

Без сумніву, це одна з головних переваг участі у програмі Work and Travel Рівне https://myworktravel.com/work-and-travel-usa.html - ви будете заробляти гроші, достатні для покриття вашої програми та витрат на життя, і навіть більше - для поїздок, покупок та економії грошей на академічні збори.

ОТРИМАТИ ЦІННИЙ ДОСВІД

Сьогодні все більше компаній прагнуть найняти людей із Рівного, які мають досвід роботи в багатонаціональному та полікультурному середовищі. Будучи частиною команди американської компанії, безумовно, матиме позитивний вплив на ваш подальший розвиток кар’єри.

СТАТИ НЕЗАЛЕЖНИМ

Учасники із Рівного програми кажуть, що однією з найбільших переваг Work and Travel USA є можливість прожити 4 місяці абсолютно самостійно, далеко від своєї зони комфорту, працювати і стикатися з усіма викликами, які можуть виникнути.

НА ЗУСТРІЧ НОВИХ ДРУЗІВ

Протягом вашої програми у вас із Рівного буде можливість зустрічатися, працювати, жити та взаємодіяти з людьми з усього світу. Ви знайдете нових друзів; деякі з них будуть на все життя

Чому робити у Рівному роботу та подорожі з FLeaders?

Оскільки ми, команда FLeaders, - це професіонали, які мають багаторічний досвід роботи та подорожей. Тому що нам подобається те, що ми робимо, і ми віримо в програми культурного обміну. Тому що ми всі маємо власний досвід роботи з програмами обміну. Тому що протягом багатьох років ми модифікували та змінювали наш продукт, щоб він відповідав вашим потребам. Тому що FLeaders - студентська Work and Travel агенція №1 в Рівне!

Ми No1 з Work and Travel у Рівному

FLeaders є найбільшим агентством для подорожей студентів у Україні та єдиним сертифікованим за якість пропонованих продуктів та послуг. Ми пропонуємо програми обміну з 2000 року, і ми пишаємося тим, що з цього часу десятки тисяч студентів обрали нас їхнім агентом роботи та подорожей. Переважна більшість наших клієнтів брали участь у програмі разом з нами два, три, чотири і навіть п’ять років поспіль. Для нас велика честь, що багато наших клієнтів стали нашими друзями, і вони продовжують користуватися нашими послугами для організації подорожей та відпусток по всьому світу.

Ми робимо речі простішими!

У Рівному підготовка до програми Work and Travel та отримання візи - це тривалий процес, і не секрет, що це може бути досить складно - є багато форм, які потрібно заповнити, термінів, яких потрібно дотримуватися. Наша місія - максимально спростити вам всю процедуру. Ми допоможемо вам на всіх етапах - вибрати правильну пропозицію роботи, ми підготуємо від вашого імені всі форми, які потрібно заповнити та подати, включаючи заяву на візу, ми призначимо ваше співбесіду з візою та допоможемо спланувати Ваша поїздка

Ви з нами в безпеці!

Ми подбаємо про те, щоб добре підготувати вас до співбесіди з візою, але якщо ви отримаєте відмову у візі, ми повернемо вам повне відшкодування програмних зборів та вартості квитків, і ви не зобов’язуєтесь приймати жодних додаткових зобов’язань або платити за спеціальні страхування для цього.

Ми співпрацюємо з найкращими спонсорськими організаціями США, тому ми можемо запропонувати у Рівному вам працевлаштування в компаніях, чия лояльність та добра репутація підтверджені роками.

Ми надаємо вам найкращу Work & Travel ціну у Рівному

Незважаючи на те, що ціни програм інших агентств на ринку можуть виглядати однаково, ми можемо запевнити вас, що з нами ви отримаєте найкращу ціну програми за найкращих програмних умов. З FLeaders ви отримуєте безкоштовні речі, за які вам доведеться платити в інших агентствах. Будучи клієнтом найбільшого агентства на ринку, ви отримуєте перевагу, щоб скористатися ексклюзивними угодами, які ми маємо з нашими компаніями-партнерами.

Ми експерти!

Наша головна перевага - це наша команда! Наші консультанти - це молоді спеціалісти, які брали участь у програмі Work and Travel в Рівному і можуть надати вам інформацію та поради. Разом ви пройдете весь процес підготовки до виїзду, і вони будуть там, щоб допомогти вам у вирішенні будь-яких питань та питань, які можуть виникнути під час вашого перебування в США.

Ми надаємо вам вибір!

FLeaders дає вам можливість вибрати те, що вам найбільше підходить на кожному кроці програми - ви можете вибрати, куди йти, коли їхати, вибрати спонсорську організацію, вибрати з понад 2000 пропозицій роботи, подорожувати наодинці чи з друзями . Ви також можете вибрати свого перевізника, оскільки ми співпрацюємо з усіма авіакомпаніями, і ми маємо спеціальні ціни та пропозиції для наших учасників Work and Travel Рівне.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
72 перегляди в січні
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі