• Головна
  • Олег Скрипка провів «квартирник» в Ужгороді (ФОТО)
21:11, 26 лютого 2019 р.

Олег Скрипка провів «квартирник» в Ужгороді (ФОТО)

Ужгород вiдвiдав український музикант i культурний дiяч Олег Скрипка, який в минулому роцi став ще й закарпатським виноробом. Зустрiч в художньому просторi Галереї "Ілько" була не концертом, а скорiше - душевним творчим вечором. Олег Скрипка не тiльки виконував пiснi, а й спiлкувався з гостями: про музику, про життя, про Францiю, про Україну i - про вино.

«ÐеÑна», колÑбелÑÐ½Ð°Ñ Ð¸ вино.  РУжгоÑоде закаÑпаÑÑкий винодел Ðлег СкÑипка пÑовел «кваÑÑ...

«ÐеÑна», колÑбелÑÐ½Ð°Ñ Ð¸ вино. РУжгоÑоде закаÑпаÑÑкий винодел Ðлег СкÑипка пÑовел «кваÑÑиÑник» (ФÐТÐ) (02061)

«Це - не звичайний концерт, це формат, що нагадує такий собi« квартирник ». Саме камернiсть дозволяє спiлкуватися змiстовно i душевно, зустрiч «очi в очi», пильну увагу людей до моїх слiв i пiсень є основним джерелом натхнення. Коли багато концертiв, великi майданчики, багато динамiки - достукатися до глибини душi кожного неможливо. Приємно, що люди знають творчiсть, iнтелiгентнi гостi, з якими є про що поговорити, коли питання цiкавi i правильнi ... У менi, цей формат, теж викликав несподiванi емоцiйнi моменти, такi питання, як про Висоцького або про дитинство - спровокували згадати кiлька менi це важливо. Дуже вдячний Ужгороду за прийом i сподiваюся на численнi зустрiчi на Закарпаттi », - каже Олег Скрипка.

Музикант виконав свої найвiдомiшi пiснi, акомпануючи собi на баянi чи гiтарi. Також заспiвав колискову «Ой ходить сон коло вiкон ...», яка свого часу надихнула американського легендарного композитора Джорджа Гершвiна (сина українських емiгрантiв) на створення однiєї з найвiдомiших композицiй в свiтi: «Summertime». Кульмiнацiєю вечора стало виконання культової пiснi «Весна», яка дiйсно ось-ось прийде.

Легенда української культури в черговий раз зiзнався в любовi Закарпаттю, тим бiльше, що вже вважає себе тут не чужим. Вiн переконаний: слiд просувати все якiсне українське i, зокрема, закарпатське: культуру, музику, гастрономiю, вино - те, чим ми можемо пишатися. i в 2018-му роцi в партнерствi з закарпатською виноробнею Олег Скрипка випустив лiмiтовану серiю авторського вина «Країна Мрiй». На творчому вечорi вiн розповiв: надихнувся прикладом свого друга, французького актора П'єра Рiшара, який створив невелику шато i виробляє вино. А ще - Закарпаттям, традицiями виноградарства i виноробства i власне плантацiями поблизу Берегово.

Олег Скрипка сам вибирав дiлянки сортових лоз на схилах Малої Гори, якi є дуже вдалим терруаром. Музикант брав участь у всiх виробничих процесах: контролював дозрiвання винограду, вибирав грона, якi стануть вином (така технологiя називається селективним збором), працював на етапах, коли сiк перетворюється в дорогоцiнний напiй за допомогою особливих французьких винних дрiжджiв i власноруч закривав пляшки. «Країна Мрiй» - це бiле сухе вино з сорту Трамiнер i Розе з Пiно Нуар. І ось новина вiд артистичного винороба: буде i червоне вино!

«Так, це неминуче подiя - разом iз закарпатськими майстрами створити нове чудове вино!Мене всi питають, буде червоне, вiдповiм: так, звичайно. Червоне - це вiдповiдальнiсть. Якщо бiле i рожеве вино можна створити за рiк, воно прекрасне молоде, то до червоного потрiбен серйозний пiдхiд, воно повинно бути витриманим, має бути особливим. Це буде сорт Пiно Нуар, вiн менi подобається, i це ж французький виноград, все складається, як треба », - посмiхається Олег Скрипка.

Пiд час творчого вечора Олег Скрипка розiграв пляшку "Розе" в якостi призу за краще питання, поставив автографи на винi, яке припало до смаку гостям, охоче фотографувався на пам'ять i пообiцяв, як тiльки потеплiшає, приїде знову. Мета -поспілкуватися з закарпатцями, подивитися, як росте його виноград i - надихнутися на творчiсть, чим є i музика, i виноробство.

Джерело: uzhgorod.in

Читайте також: Закарпатці взяли участь у професійних змаганнях виноробів за кордоном 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #Олег Скрипка #квартирник
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...