• Головна
  • На цей рік для Закарпаття на протипаводкові заходи передбачили лише 23 відсотки від необхідних коштів (ДОКУМЕНТ)
20:03, 18 лютого 2019 р.

На цей рік для Закарпаття на протипаводкові заходи передбачили лише 23 відсотки від необхідних коштів (ДОКУМЕНТ)

У 2019 роцi для виконання природоохоронних та протипаводкових заходiв на Закарпаттi за бюджетною програмою «Захист вiд шкiдливої дiї вод сiльських населених пунктiв та сiльськогосподарських угiдь, у тому числi в басейнi р.Тиса у Закарпатськiй областi», Державне агентство водних ресурсiв планує спрямувати 20 мiльйонiв 200 тисяч гривень, що становить усього 23 вiдсотки вiд передбаченого обсягу видаткiв. Про це йдеться у вiдповiдi Держводагенства на лист Геннадiя Москаля щодо необхiдностi збiльшення фiнансування протипаводкових заходiв для мiнiмiзацiї наслiдкiв щорiчних паводкiв на Закарпаттi. Бiльш того, як вказується в листi, передбаченi в державному бюджетi обсяги видаткiв на заробiтну плату працiвникам Держводагентства не забезпечують виплату навiть мiнiмальної зарплати, яка є обов’язковою.

– У вiдповiдь на наше звернення щодо необхiдностi посилення протипаводкових заходiв Держводагентство скаржиться, що не має грошей i просить нас самих звернутися до Мiнфiну з проханням збiльшити видатки, – заявляє Г.Москаль. – Це все, що треба знати про готовнiсть Держводагентства до щорiчних паводкiв на Закарпаттi. Додам тiльки, що систематичне посилення протипаводкових заходiв обходиться набагато дешевше, нiж лiквiдацiя їх наслiдкiв – наша область знає це на власному гiркому досвiдi.

Джерело

Читайте також: На ліквідацію руйнівної повені Закарпаття отримало від держави в три з половиною рази менше коштів від потреби - Закарпатська ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Паводки #кошти #дамби
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...