Стало відомо, скільки закарпатських сімей отримуватимуть субсидії "живими" грошима

Монетизацiя триває повним ходом: уже в березнi безпосередньо одержувачi субсидiй отримають "живi" грошi для розрахункiв за комунальнi послуги.Таке рiшення було прийнято сьогоднi  Кабiнетом Мiнiстрiв України.

Закарпатцi, яким призначено субсидiю з 2018 року, отримають у березнi готiвку для оплати комунальних платiжок за лютий 2019 року. Вiдтак у квiтнi надiйдуть кошти для розрахунку за спожитi у березнi послуги, у травнi – за квiтень. iмовiрно, йдеться про понад 95 тисяч домогосподарств, якi звернулися за субсидiями для вiдшкодування витрат на оплату житловокомунальних послуг у 2018 роцi. Принаймнi таку кiлькiсть наводить Головне управлiння статситики в Закарпатськiй областi, але реальну цифру дiзнаємося невдовзi.

"Старим" субсидiантам буде перерахована субсидiя грошовим переказом через державний Ощадбанк, а пенсiонерам виплатить Пенсiйний фонд одночасно з пенсiєю. Аби отримати грошовий переказ, закарпатцям слiд звернутися до найближчого вiддiлення Ощадбанку, маючи при собi паспорт та iдентифiкацiйний код. Так одержувачу субсидiї буде вiдкрито персональний банкiвський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидiї у квiтнi та травнi.

Uzhgorod.net.ua

Гроші субсидія закарпатці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
476 переглядів в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі