![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
10:08, 23 листопада 2018 р.
Студенти УжНУ можуть безкоштовно зробити щеплення проти кору (ГРАФІК ЩЕПЛЕНЬ)
У зв’язку зі спалахами кору серед студентства Ужгородського національного університету триває просвітницька робота щодо профілактики захворювання. Крім того, молодь закликають принести карти щеплень до відділень студентської поліклініки, а мешканцям гуртожитків підписати декларації з лікарями.
20 листопада в ректораті зі співробітниками студентської поліклініки влаштували нараду з питань спалахів захворювання на кір. Наступного дня про симптоми та профілактику кору розповіли мешканцям гуртожитку № 3, у якому зафіксовано випадки недуги.
Зокрема, йшлося про те, що перші чотири дні, поки в роті не з’являться плями Бельського чи висипи на тілі, лікар не може точно встановити діагноз. Кір передається повітряно-крапельним шляхом і починається як гостра вірусна інфекція.
Читайте також: Кір в Україні: все про хворобу від ужгородського лікаря
Аби захиститися від вірусу, студенти можуть зробити безкоштовне щеплення, звернувшись у сімейну амбулаторію № 6 (р-н ректорату, вул. Боженка, 4, ІІІ поверх, кабінет 4). Із собою потрібно мати паспорт.
Графік щеплень:
понеділок, середа, п’ятниця — 9:00–12:00;
вівторок, четвер — 13:00–15:30.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...