• Головна
  • Боротьба за 1-ше місце загострюється: ужгородський "Минай" здолав "Ниву" у аматорському ЧУ (ФОТОРЕПОРТАЖ)
15:50, 23 жовтня 2017 р.

Учора, 22 жовтня, на ужгородському "Авангарді" місцевий "Минай" у рамках чергового туру аматорського чемпіонату України приймав "Ниву" із Теребовлі, що на Тернопільщині.

Боротьба за 1-ше місце загострюється: ужгородський "Минай" здолав "Ниву" у аматорському ЧУ (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-1

Зазначимо, що "Нива" перед почаком матчу посідала 4-те місце у групі і була найближчим переслідувачем "Минаю" у турнірній таблиці.

Традиційно "минайці" із перших хвилин продемонстрували, хто "в домі господар", і прибрали контроль над матчем до своїх ніг.

Футболісти із Тернопільщини, у свою чергу, грали від оборони і шукали щастя попереду за допомогою контратак.

Відтак, під час першої 20-хвилинки тайму футболісти обмінялись декількома небезпечними і потенційно гольовими моментами.

Уже на 21 хвилині сталось перше взяття воріт. Підопічні Гібалюка організували стрімку видовищну атаку, яку точним пострілом завершив Пиняшко.

Асистом відзначився Микуляк, якому, перебуваючи у карному гостей, вдалось приборкати силовий простріл Мирончука і віддати точну передачу на автора забитого м'яча.

1:0 - Пиняшко продемонстрував жест любові вболівальникам у стилі Бейла, а "Минай", здавалося б, був готовий дотиснути суперника.

Все йшло за таким сценарієм до 40-ї хвилини матчу: "Минай" атакував, створював небезпечні моменти. Гравці "Ниви" психологічно "підсіли", належним чином не відреагувавши на пропущений м'яч.

Однак, роковий момент стався під завісу першого тайму. Гегедош здійснив обрізку у центрі поля, залишивши футболістам гостей багато простору для створення свого випаду.

Вінгер "Ниви" Полянчук скористався втратою концентрації у "минайців" і прицільно навісив на Боженка, який філігранним ударом головою відновий паритет у матчі.

1-1 - у другому таймі на вболівальників чекав цікавий футбол.

Уже за 9 хвилин після початку другої половини гри "минайці" вийшли вперед. Яромир Лобода "прошив" голкіпера "Ниви".

2:1 - "минайці" знову на коні.

Після пропущеного м'яча, здавлося б, гравці "Ниви" мали б взяти перехопити ініціативу, однак високий пресинг підопічних Гібалюка робив свою справу: моменти створювались лише біля воріт голкіпера тернопільців. Ряд вірних моментів мали Гегедош, Пиняшко, Машталір тощо.

У результаті - "Минай" без зайвих зусиль довів матч до переможного, продемонструвавши упевнену гру, але розтранжиривши ряд хороших нагод.

Нагадаємо, матч сезону у закарпатському футболі: "Севлюш" мінімально поступився "Минаю" (ФОТО).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію