Олександр Шуфрич: "Якщо клуб і футболісти не знайдуть спільну мову, то ми почнемо процедуру банкрутства"

Віце-президент Говерли Олександр Шуфрич в бесіді з кореспондентом Football.ua розповів, що клуб все ж сподівається вирішити питання з виплати заборгованостей, щоб залишитися в Прем'єр-лізі, а також пролив світло на багато інших питань, щодо ситуації в клубі.

Олександр Шуфрич:

- ФФУ відмовила у видачі атестату "Говерлі". Це кінець для ужгородського клубу, або Ви будете продовжувати боротися за нього?

- У нас є невеликий термін для вирішення проблемних питань, які нам озвучили, щоб отримати атестат. Хоча дивно: ми просили відстрочення всього лише на два тижні від цього рішення, а нам сказали, що це процесуально неможливо. Проте, для інших клубів такі терміни були продовжені. Як сьогодні я дізнався зі ЗМІ, це було цілком можливо процесуально.

- А які у Вас є терміни, і для яких клубів вони продовжені?

- У ЗМІ прозвучала інформація, не скажу точно, але наскільки я пам'ятаю, там фігурували "Дніпро", "Карпати", "Зоря" і "Сталь", яким дали час для того, щоб залагодити свої питання і отримати атестат для участі в наступному сезоні в Прем'єр-лізі.

Ми просили про такі ж терміни, щоб залагодити найпроблемніші питання, але нам їх не дали. Просили не виносити рішення про видачу або невидачу атестата, дати нам два тижні для того, щоб провести переговори, провести реструктуризацію зовнішніх боргів і таким чином закрити ту проблему, яка стосується фінансового критерію.

- Все ж Ви маєте намір ці два тижні намагатися домовитися і сподіватися, що вдасться отримати атестат?

- Звичайно. Як мінімум, у нас є термін для подачі апеляції, протягом якого ми можемо залагодити всі питання.

- Який це термін?

- 10 днів для подачі апеляції, а далі - як уже апеляційний комітет призначатиме засідання і розглядати.

- Ви нібито написали в Твіттері, що "Говерла" буде звертатися в CAS, щоб оскаржити рішення про зняття 9 очок. Чи так це? На яких підставах? Навіщо, якщо це не впливає на турнірні перспективи?

- Напередодні атестації КДК ФФУ виніс цілий ряд рішень, за якими у клубу є всі підстави для подачі апеляцій - це рішення про зняття очок і так зване "Справа Ягодінскіс"

Відносно Ягодінскіса позиція принципова, тому що наш клуб був виставлений в неправильному світлі. Була допущена абсолютно випадкова помилка працівника Секретаріату ФФУ. Ми не нагнітали це питання, а просто просили, щоб все було процесуально правильно з боку ФФУ. І ми б тоді виконували будь-яке їхнє рішення, яке законно вступило в силу. У свою чергу, ФФУ, замість того, щоб визнати помилку свого співробітника, вирішила піти всупереч всім нормам регламентним і винести рішення про покарання клубу тільки для того, щоб прикрити некомпетентність одного зі своїх співробітників.

А щодо Лисицького і Гибалюка, то ми вважаємо, що санкції були застосовані до клубу поспішно, оскільки "Говерла" регулярно виходила на футболістів і пропонувала їм різні варіанти закриття боргів, від яких вони відмовлялися. Ми вважаємо, що це покарання є занадто суворим для клубу, і ми будемо його оскаржувати в порядку, передбаченим регламентом.

Олександр Шуфрич:

- Повертаючись до Ягодінскіса. Віталійс говорив, що попереджав Грозного про дискваліфікацію, а той сказав йому грати. Чому було прийнято рішення виставити його проти Олімпіка?

- Я не перебував ні в підтрибунному приміщенні, ні в роздягальні. Не маю права чіпати команду за 2 години до початку гри, тому що це поле діяльності головного тренера. Єдине, що я можу сказати - вважаю, Ягодінскіс чисто юридично мав право грати в обох цих матчах. З цим і буде пов'язана наша апеляція.

- Максим Шацьких заявив, що "в команді боргів з 90-х років". Що мав на увазі Максим? І як йдуть справи з виплатами заборгованостей йому?

- Думаю, що він швидше це сказав з часткою невеликої іронії. Що стосується Максима, то якщо треба буде, я можу надати переписку з його юристами щодо реструктуризації боргів та розрахунків. Жоден з варіантів, які були запропоновані клубом, не підійшов футболісту. Хоча, з огляду на нинішні реалії, були цілком прийнятні варіанти, які дозволяли погасити заборгованість перед футболістом протягом терміну до півтора років. З іншого боку, на даний момент, буквально кожен день ведемо переговори з представниками Максима, і сподіваємося що вони нас почують.

- Ви говорите, що проти Говерли йде кампанія. Зокрема на нашому сайті теж ...

- Звичайно! Ви мене вибачте, але атестат не тільки ми не отримали, але і ще як мінімум два клуби. А у трьох клубів, чотирьох навіть - Дніпра, Карпат, Зорі і Стали у ФФУ є питання. Проте, про нас вийшло дуже багато матеріалів, інтерв'ю від дуже багатьох футболістів, яким клуб заборгував грошей. При цьому я не бачив жодного подібного матеріалу щодо, наприклад, Металіста. Чому ні ваш сайт, ні ваші колеги не беруть інтерв'ю у десятків інших футболістів з інших команд? Коли виходить матеріал, в якому 7 футболістів в один голос говорять одне і те ж, як під "копірку" - це викликає певні питання.

- Максим Фещук заявив: "Був би в Україні - напросився б на дебати з Шуфричем". А Ви б погодилися взяти участь в таких дебатах?

- На жаль, останнім часом ми ведемо дебати тільки з представниками пана Фещука, якому ми також пропонуємо різні варіанти вирішення питань по заборгованості. Але знову-таки, жоден з варіантів не влаштовує або футболіста, або його представника.

Можна взяти інтерв'ю у людей, які не кличуть нас на дебати, з якими вже підписано мирову угоду і по ним вже розпочато виплати ще два тижні тому. І це футболісти, які на полі приносили не меншу користь, ніж Максим Шацьких, Фещук і всі інші.

Є й легіонери, за якими справи знаходяться в міжнародних інстанціях (у тому числі - ФІФА). Футболісти пішли назустріч, і я думаю, що вони більш, ніж задоволені, що нарешті-то ми починаємо закривати питання.

Олександр Шуфрич:- Які це футболісти?

- Олександр Надь, Сотіріус Балафас, Святослав Тодоров, Борис Тащі, Адріан Пуканич та інші, все це зазначено в заяві Клубу на офіційному сайті.

- Мірко Райчевіч сказав в інтерв'ю: "У минулому році у нас була домовленість, мені дали документ про закриття боргів. Однак ні копійки я не отримав". То який сенс домовлятися з клубом, якщо все одно це не виконується?

- Основну частину боргів ми почали погашати в цьому календарному році. У разі якщо виплати триватимуть, такі футболісти як Мірко будуть в пріоритеті перед тими хто судився, знімав окуляри і намагався ще як то нашкодити клубу не йдучи ні на які поступки.

- Той же Фещук висловив припущення, що В'ячеславу Грозному зарплату платять. Чи дійсно перед Грозним немає заборгованості?

- Я офіційно заявляю, що це з боку Фещука - або неправильне припущення, або нахабна брехня. Якщо В'ячеслав Вікторович захоче відстояти свою честь і репутацію в судових інстанціях, я готовий буду надати докази того, що він, як мінімум, знаходиться в рівних умовах з футболістами. А, можливо, і в гірших.

- Взимку Грозний так посилено приховував команду від преси. З чим була пов'язана така секретність підготовки?

- Це питання краще задати В'ячеславу Вікторовичу.

- Нещодавно з'явилися припущення про те, що матч Чорноморець - Говерла - договірної. Це Ви обговорювали 25 квітня з представниками Федербет?

- Ні, з представником Федербет була чисто ознайомча, процесуальна зустріч. Думаю, що всі ці чутки, які, знову-таки, посилено тиражувалися в наших ЗМІ, не мають під собою абсолютно ніяких доказів. А якщо у пана Циганика або когось іншого є реальні факти, які можуть нам допомогти когось в чомусь звинуватити або прискорити якимось чином наше внутрішнє розслідування, яке проводиться по цих двох ігор, то ми будемо тільки раді з ними ознайомитися.

- Як команда має намір комплектуватися в наступному сезоні, якщо вдасться отримати атестат?

- Якщо ми отримаємо атестат і досягнемо домовленості з футболістами, за якими у нас висить бан ФІФА на трансферну діяльність, то Говерла буде комплектуватися молодими виконавцями з українським паспортом. На них буде зроблена основна ставка. Звичайно, доведеться постаратися зберегти ряд досвідчених футболістів. У нас є ще на прикметі такий футболіст, як Рінар Валєєв, ми плануємо з ним співпрацювати в наступному сезоні. І ще ряд досвідчених футболістів, які знаходяться в команді - Іванов, Кутас, Бабенко - з ними ми хотіли б співпрацювати, тому що вони проявили певну принциповість і знаходяться зараз з клубом, можна сказати, в одному човні. Але все-таки основна ставка буде робитися на молодь.

- Тренувати команду буде В'ячеслав Грозний чи хтось інший?

- У разі, якщо клуб збереже прописку в Прем'єр-лізі, то він. Робота в нижчих дивізіонах, я вважаю, не для тренера такого рівня, як В'ячеслав Грозний. Ми зацікавлені продовжити його контракт, який закінчується в кінці цього сезону.

- Тобто все-таки можливий варіант, що Говерла, якщо не отримає атестат, не почне процедуру банкрутства, а в наступному сезоні буде грати в Першій або Другій лізі?

- Ні, в тому випадку якщо клуб і футболісти не знайдуть спільну мову, команда буде змушена знятися зі змагань, а клуб почне процедуру банкрутства. Хоча кому вигідний такий сценарій, крім можливо черзі з 10 команд першої ліги - не знаю.

Football.ua
Шуфрич Говерла Ужгород
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
23 перегляди в серпні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
24 серпня о 15.00 на площі Театральній відбудеться святковий концерт, приурочений 28-й річниці Незалежності України. У концертній програмі – виступи гостей із Латвії (колективи«Valgundietis» та «Saulgrieži»), вокальний дует переможниць міжнародних, всеукраїнських конкурсів та фестивалів, учасниць телевізійного проекту «Голос країни» сестер Маргарити і Віталіни Мороз, колективів Ужгородського міського центру дозвілля-будинку культури, Закарпатського обласно...
Спорт
Традиційно наприкінці літа в Ужгороді відбудуться головні змагання стронгменів на Закарпатті. Цього року на місцевих силачів чекає міцна конкуренція. За інформацією організаторів, зі Львова на змагання завітає Олег Пилип’як, брат якого Орест вже перемагав тут у 2014 році. Донецьк представлятиме Михайло Ходяков – чемпіон Європи серед юніорів, чемпіон Європи та світу в команді. Все це в категорії до 105 кг. Організатори приготували шість важких вправ для стр...
Суспільство
Хто з нас не мріяв знайти на вулиці гаманець, повен грошей? А чи задумувались ми як у цей час почувається людина, яка згубила цей гаманець? Журналісти “Першого кабельного” вирішили провести соціальний експеримент із загубленим гаманцем, щоб перевірити що ж оберуть закарпатці: совість чи гаманець? Результати у сюжеті:  Читайте також: "Кірпічка" остаточно повертається у власність громади Ужгорода
Суспільство
За словами жінки, машина щоденно кілька разів на добу виливає нечистоти просто поряд із будинками. Джерело Читайте також: Розправа з бізнесом? На Ужгородщині на приватне підприємство завітали люди зі зброєю (ВІДЕО)
Суспільство
Сьогодні Верховний Суд України за наслідками розгляду касаційної скарги ТОВ "Ужгород-маркет" прийняв рішення, котрим залишено без змін рішення першої та апеляційної інстанції, повідомили з юридичного відділу департаменту міського господарства Ужгородської міської ради. Найвища судова інстанція розглянула касаційну скаргу товариства до Ужгородської міської ради на рішення Західного апеляційного господарського суду, який залишив у силі рішення Господарського...
Суспільство
Ровесники - незалежності - люди, які народилися на самому початку формування самостійної держави. Зараз вони самодостатні сформовані особистості, які, зрозуміло, не пригадують важких перших років, але з розповідей батьків знають достатньо. Джерело Читайте також: Мотобайкер із Закарпаття - Чемпіон України з Yfrd Enduro "Extreme Charge" - готується до нових змагань (ВІДЕО)
Суспільство
1126-й День народження Ужгород відзначатиме 13–15 вересня. Утім, святкування триватиме щонайменше тиждень. У програмі - різноманітні культурно-мистецькі, літературні, спортивні заходи. Головну сцену встановлять на площі Шандора Петефі, 14-15 вересня хедлайнерами свята стануть NK (Настя Каменських) та Світлана Тарабарова, порадують своїми виступами Аліна Паш, студія сучасного танцю «Бліц», підготують програму Ужгородський коледж культури і мистецтв та ПАДІЮ...
Суспільство
Червонокнижний чорний лелека, якого назвали Льова, вижив завдяки небайдужим ужгородцям та відправився у Центр реабілітації диких тварин. Це історія про людську небайдужість та порятунок. Лелеку знайшли у Мукачівському районі. Ймовірно він зіткнувся із лінією електропередач і впав на бетон. Наступного дня його передали в Ужгород Євгену Ману, до якого вже не раз небайдужі звертались за допомогою, як у біді опинялись птахи. У лелеки було діагностовано чимало...
Суспільство
Посадовці ГУ Держпродспоживслужби у Закарпатській області посилили контроль за переміщенням живих свиней і продукцією із свинини на території краю. Такі заходи проводяться у зв’язку з виявленням в одному з фермерських господарств у Стрийському районі на Львівщині захворювання свині на АЧС задля уникнення потрапляння вірусу до господарств нашої області. На сьогодні фактів, які б підтверджували поширення цієї небезпечної хвороби на Закарпатті, не зафіксовано...
Новини по темі
“Карпатський медвідь 2019”: в Ужгороді змагатимуться стронгмени з усієї області (ФОТО, ВІДЕО)
Мотобайкер із Закарпаття - Чемпіон України з Hard Enduro "Extreme Charge" - готується до нових змагань (ВІДЕО)
Закарпатського тренера чемпіона світу з футболу Сергія Булеци нагородили почесною відзнакою (ФОТО)
Краса і сила: Закарпатські бодібілдери готуються до нового сезону (ФОТО)
На відкриття футбольної академії на Закарпаття приїде один із цьогорічних Чемпіонів світу
Закарпатський спортсмен став призером велогонки у Словаччині (ФОТО)
Збірна велосипедистів Закарпаття відзначилась на змаганнях в Чернівцях (ФОТО)
Закарпатські гандболістки вибороли медалі чемпіонату Європи
ФК "Минай" підсилився ще одним бразильцем - нападником Енріке Араужо
Закарпатець переміг у півфіналі боксера з Вірменії та готується до бою за звання Чемпіона Європи (ФОТО)