Закарпатські митці серед відзначених державними нагородами до професійного свята

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Глава держави відзначив кращих діячів цієї галузі. Серед них і представники Закарпаття. Про це інформує Голова Закарпатської ОВА у Фейсбуці.

Так, звання «Заслужений артист України» присвоєно Рудольфу Дзуринцю, артистові драми, провідному майстру сцени, директору — художньому керівникові Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв.

Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня Президент також нагородив Геннадія Дибовського, директора — художнього керівника Донецького академічного обласного драматичного театру із Маріуполя – закладу, що після початку війни релокувався на Закарпаття.

Щиро вітаємо із високими відзнаками!

Читайте також: В Ужгороді відзначили 48 митців і працівників культури міською премією

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!