Вакцина розподілена у регіони, триває доставка до медзакладів. Наразі в Україні вакцину проти туберкульозу вводять на 3-5 добу життя дитини – одну дозу.
Дітей, які не були щеплені в пологовому, вакцинують у закладах охорони здоров’я після консультації з лікарем.
Вакцини БЦЖ є частиною поставки вакцин, які Україна отримує в рамках співпраці Міністерства охорони здоров’я з Глобальним альянсом з вакцин та імунізації (Gavi, the Vaccine Alliance).
Угоду про партнерство між Глобальним альянсом та Україною підписали наприкінці 2024 року. За нею частину вакцин на підтримку національної програми з імунізації, відповідно до національної Стратегії розвитку імунопрофілактики до 2030 року, фінансує Глобальний альянс з вакцин та імунізації (Gavi).
У межах цього партнерства, закупівлю та доставку вакцин до країни здійснює ЮНІСЕФ (UNICEF Ukraine).
Розподіл препаратів до областей координує Центр громадського здоров’я України.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!