Справжній подарунок від творців хітових спектаклів - мюзиклів «Рапунцель. Новорічне диво», «Снігова королева. Сила гарячого серця», «День народження Принцеси», «Н-у-у, Заєць, постривай-і-і!!!», «Новорічні пригоди Червоної Шапочки», які підкорили глядачів Німеччини, Австрії, Швеції, Італії та інших європейських країн! Для справжніх цінителів добрих дитячих уявлень, слід від яких назавжди залишається в душі кожної дитини! Найяскравіша подія 2018 года!

Міжнародний театр пригод і фантастики представляє довгоочікувану прем'єру дивного і неймовірно веселої вистави-мюзиклу «Кіт у чоботях», поставленого за мотивами відомої казки Шарля Перро, улюбленої всіма з дитинства.

Ніколи не сумує, завжди готовий до витівок і гострий на язик Кот закоханий в Кішку самої Принцеси. Заради своєї любові він вирішується піти проти веселою банди бродячих котів і вперше в котячої історії допомогти людині. Але це тільки початок запаморочливих пригод всіма улюбленого Кота в чоботях! Адже йому ще належить здолати страшного Людожера, зробити з бідного хлопця справжнього маркіза і одружити його на Принцесі!

У виконанні акторів-каскадерів театру стара казка отримала нове сучасне прочитання. У виставі багато пісень, танців, боїв на холодній зброї, акробатичних трюків. Завдяки органічному злиттю різних жанрів, постановка буде цікава як зовсім маленьким глядачам, так і дітям старшого віку, а також їхнім батькам, які цінують хороший гумор, мелодійну музику, талановиту хореографію.

Подаруйте своїй дитині дійсно добру, якісну і неймовірно захоплюючу казку.

Продюсери: Igor Misliviy, Elias Soroush (ФРН)

Режисер-постановник, автор сценарію, автор пісень - Влада Кохановская

Хореограф-постановник - Станіслав Волотовский, Віктор Бідний

Художник по світлу - Michael Li Tschan Lin (ФРН)

Постановник трюків і сценічних боїв - Ігор Мисливий