«Night Gravity» - це краса, вишуканість, стиль та магія «високої» музики.

Три блискучі музиканти нового покоління, Анжеліка Фукс (фортеп’яно), Мар’яна Боднар (сопрано) та Діана Гавата (віолончель), кожна з яких - лауреати численних міжнародних конкурсів та фестивалів, виступаючи на міжнародних сценах поряд з найвідомішими зірками сучасності вабливого світу опери, симфонії та концерту, вирішили помножити свої таланти в тріо та «омолодити» класику, показавши, якою вона може бути цікавою, зрозумілою та доступною.

Дівчата працюють у стилях класики, «неокласики» та «класичного кросоверу» – музичного стилю, який є синтезом, гармонійним поєднанням елементів класичної музики та поп, рок, електронної музики. Цей стиль сформувався у 70-их роках ХХ століття та явищем світового масштабу став завдяки концертам та обробкам Сари Брайтман та шоу «Три тенори. Паваротті, Домінго, Каррерас».

Поряд із відомим класичними «хітами», які «Night Gravity» насичують новими звучаннями та гармоніями, вони виконують музику до кінофільмів, популярні мелодії та популярні твори у класичному варіанті.