Pianoбой з новими піснями і відомими хітами в Ужгороді!

Восени відомий український музикант Pianoбой (справжнє ім’я Дмитро Шуров) завершує свій тур по містах України, присвячений виходу його нової платівки «Take Off». 27 жовтня піаніст-віртуоз завітає до Ужгорода! 

Упродовж вечора на сцені Закарпатської обласної філармонії маестро чаруватиме слухачів неперевершеними композиціями, що звучатимуть наживо.

 

Pianoбой – це найкращий зразок якісної української музики світового рівня, яку розуміють і цінують не лише вдома, але й в концертних залах Європи і США. Це своєрідний індикатор витонченого смаку для людей, здатних мислити і відчувати справжнє мистецтво.      

 

Вишукана мелодія і висока поезія Pianoбой підсилені майстерністю решти членів однойменного гурту. Окрім Дмитра, на сцені творять Лида Тутуола, Сашко Друганов і Ольга Шурова. Важко сказати, на яких саме інструментах вони грають, бо, як правило, музиканти за один концерт декілька разів ними обмінюються. Окрім незмінних піаніно, гітар, клавіш і барабанів, під час виступів можна почути і старовинну індійську фісгармонію і навіть африканський варган.