Організатором забiгу виступає навчально-методичний координаційний центр спортивного туризму "Одеса" та Одеське відділення всеукраїнської молодіжної організації "Національна організація скаутів України", за сприяння спортивно-туристського клубу "Одеса".

Забіг пройде в двох дистанціях:

1. Козьмещик - Говерла, 8 км;

2. Козьмещик - Петрос - Говерла, 16 км.

 Швидкісний забіг Goverla Race на найвищу гору України Говерлу проводиться уже третій рік. Вперше подібна гонка була організована в 2013 році.

Перед учасниками стоїть непросте завдання. Їм належить не просто позмагатися в бігові, але і здолати позначку в 2061 метр над рівнем моря (така висота Говерли). Це чудова нагода не лише виграти пальму першості, а й познайомитися з «братами і сестрами по духу» - професійними спортсменами, завзятими екстремалами і всіма, хто провадить активний спосіб життя.

Бажаючим спробувати свої сили на вибір пропонуються дві дистанції: протяжність першої становить 8 кілометрів і проходить вона по маршруту Козьмещик - Говерла; Якщо ж потенційні учасники готові викластися по максимуму, то їм варто готуватися до нелегких 16 км за маршрутом Козьмещик - Петрос - Говерла.

Набір висоти для дистанції 1 - 1200 м, для дистанції 2 - 1800 м.

Крім самого забігу організатори проводять екологічну акцію «Чиста Говерла», суть якої - знести зі схилів Говерли якомога більше сміття, і зробити тим самим її чистою.

Як відзначають організатори, взяти участь в забігу на Говерлу можуть всі бажаючі, попередньо заповнивши форму реєстрації на сайті goverlarace.org.