
17:00, 15 березня 2017 р.
18-річна ужгородка заплатила за каву "Айфоном"
До ужгородських поліцейських звернулась 18-річна студентка із повідомленням про крадіжку.
За словами дівчини, вона вирішила зайти на чашечку кави у одне із місцевих кафе, - інформує ГУ НП Закарпаття.
Студентка відволіклась на певний час і залишила свій "Iphone 5S" без нагляду.
Коли повернулась на своє місце, то телефону уже не було.
Однак, правоохоронці швидко відшукали крадійку. Щоправда, жінка виявилась не менш спритною і встигла здати дорогий ґаджет у ломбард.
Наразі відкрито кримінальне провадження.
Нагадаємо, Як ужгородець на "П'яному базарі" торгував патронами: фото.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
15:17, Сьогодні
10:43, 14 червня
84
07:11, 12 червня
10
13:45, 17 червня
12