• Головна
  • Пенсіонери Закарпаття зможуть користуватися електронними послугами
11:00, 28 серпня 2015 р.

Пенсіонери Закарпаття зможуть користуватися електронними послугами

Пенсійний фонд надає можливість закарпатцям контролювати дані, що впливають на їх пенсійні права

На сайті ПФУ є можливість перевірити сплату внесків роботодавцем та страховий стаж , у т. ч. розмір нарахованої заробітної плати та сплачені страхові внески. Портал електронних послуг Пенсійного фонду України надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду, повідомляє Ужгород.net.ua

Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних. У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

Щоб отримати можливість користуватися більшою кількістю електронних послуг, потрібно пройти нескладну процедуру реєстрації в управлінні Пенсійного фонду України (за місцем проживання) та одержати код доступу до Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.


В режимі «он-лайн» з мінімальною витратою часу, коштів і сил зареєстровані користувачі мають змогу користуватися такими видами електронних послуг:

· отримання інформації з персоніфікованого обліку про нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески (для працюючих громадян)
· отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів)
· формування запитів на попередню підготовку документів
· можливість подачі скарг
· запис на прийом до фахівців Фонду
· отримання інформації про стан розрахунків платників з ПФУ (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пфу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...