17:26
14 березня
На повороті вулиць Проектної та Гагаріна в Ужгороді школяр, рухаючись на велосипеді, втрапив у відкриту каналізаційну шахту.
Це далеко не перший подібний випадок: у цю саму шахту вже неодноразово потрапляли як пішоходи, так і велосипедисти. Сьогодні її вже закрили, однак поряд залишилося багато таких самих відкритих шахт, повідомляє http://prozahid.com.
Один з мешканців вулиці гагаріна розповідає: буває, що комунальники закриють шахту люком. А через тиждень він зникає. На сусідній вулиці – Лавріщева вже декілька років поспіль функцію люків у каналізаційних шахтах виконують гілки.
У департаменті міського господарства Ужгородської міської ради стверджують: про проблему знають, вулиці об'їжджають та обіцяють це питання вирішити.