17:13, 17 липня 2015 р.

Ланьо не випустили з країни

Депутата Михайла Ланьо прикордонники не випустили за кордон. За його словами, він збирався з родиною їхати до Італії, але перетнути кордон не вийшло. Це може означати, що йому дали зрозуміти: треба домовлятися.

Прикордонники не дали депутату Михайлу Ланьо виїхати за межі України. Про це повідомив сам депутат. Цей факт свідчить про існування негласного наказу не випускати фігуранта скандальної історії з перестрілкою у Мукачевому між "Правим сектором" і людьми, яких ЗМІ пов'язують з цим депутатом. Простіше кажучи, не дати Ланьо втекти. Але справа у тому, що втекти він насправді може. Якщо не автівкою і через Чоп, то, наприклад, пішки якимись контрабандними стежками. Або взагалі поїхати до сусідньої Львівщини і звідти перебратися до Польщі. Можна припустити і російський вектор втечі, проте у Росії закарпатцю Ланьо буде некомфортно, тому це вже крайній варіант, пише Деловая столица.

А для того, щоб цей депутат не зміг перетнути кордон ніде, потрібен не негласний наказ, а кримінальна справа проти нього, зняття недоторканості і арешт. Без цих заходів обмежувати його переміщення країною чи забороняти йому покидати державу, незаконно. Адже це порушує громадянські права конкретно взятого Ланьо.

Наскільки відомо, справа проти нього не порушена. Принаймні повідомлення про це не було. Тож, скоріш за все, йому не дали виїхати з України в якості попереджувального заходу. Або так Ланьо демонструють, що спробує втекти іще раз, отримає справу, або це спосіб схиляння депутата до чогось. Наприклад до того, щоб він поділився бізнесом і тоді йому нічого не буде. Або заплатив за свою втечу. Клюєв-молодший якимось же чином зник. А міг вже сидіти, якби Генпрокуратура окрім зняття з нього недоторканності відразу вимагала від парламенту дати дозвіл на арешт цього депутата.

До речі, прикордонники вже прокоментували історію з Ланьо. Кажуть, що він сам не захотів виїжджати, коли у нього перевірили документи. Може вже зрозумів, що доведеться ділитися, а то втече, а слідом отримає рішення про оголошення у розшук? Який резон сидіти в італійській тюрмі в очікуванні екстрадиції, коли завжди залишається варіант все тихенько "порішать". Іншим же колишнім "регіоналам" вдалося домовитися. Приміром, Михайла Добкіна вже не підозрюють у сепаратизмі, Олександр Єфремов також сидить собі спокійненько вдома, колишніх керівників Луганської і Донецької області не чіпають, то ж чим Ланьо гірший...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...