• Головна
  • Зімельна ділянка вартістю 12 млн гривень повернулася до законних господарів - Мукачевської громади
19:30, 17 липня 2015 р.

Зімельна ділянка вартістю 12 млн гривень повернулася до законних господарів - Мукачевської громади

Прокуратура вимагає повернути громаді Мукачева земельну ділянку площею понад 5 га та вартістю близько 12 млн грн 

Прокуратура міста Мукачева стала на захист територіальної громади міста Мукачева щодо раціонального використання земель комерційного призначення, які не використовувались, пише Прес-служба прокуратури Закарпатської області, пише karpatnews.in.ua.

Господарським судом Закарпатської області відкрито провадження по справі за позовом прокурора міста Мукачева заявленого в інтересах Мукачівської міської ради про припинення права постійного користування земельною ділянкою, визнання недійсним державного акту на право постійного користування землею та повернення земельної ділянки у землі запасу міста загальною площею більше 5 га, нормативно-грошова оцінка якої на сьогоднішній день становить близько 12 млн. грн. Вивченням прокуратурою міста стану законності у сфері земельного законодавства щодо правомірності використання земельних ділянок, на які видано державні акти на право постійного користування встановлено, що на підставі рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради у 1999 році одному із приватних підприємств затверджено матеріали зовнішніх меж плану користування одному із суб'єктів господарювання та видано державний акт на право постійного користування землею.

На підставі рішенням господарського суду, дане підприємство у 2011 році ліквідовано та діяльність юридичної особи припинена, що у відповідності до вимог Земельного кодексу України право постійного користування землею повинно бути припинене, а державний акт підлягає визнанню недійсним.

За наведених обставин, прокуратура міста звернулась на захист інтересів держави в особі Мукачівської міської ради до господарського суду Закарпатської області із вказаним позовом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...