• Головна
  • Що сказала Подгорна про Москаля
21:30, 16 липня 2015 р.

Що сказала Подгорна про Москаля

Призначення Геннадія Москаля з Луганщини на Закарпаття свідчить про те, що в Україні бракує професіоналів, які можуть керувати у кризових умовах. Державі потрібно створювати систему, готувати професійні кадри, аби лава запасних не була такою короткою.

Про це 16 липня у коментарі IA ZIK повідомила політичний експерт Вікторія Подгорна.

«Геннадій Москаль – ефективний менеджер, оскільки у нього є досвід роботи у силових структурах. Він ефективний саме там, де розвиваються якісь силові конфлікти. Тому його направляють туди, де найскладніша ситуація. Вона була складною на Луганщині – його скерували туди, зараз на Закарпаття.

Це свідчить про те, що ми маємо дуже вузьку кадрову лаву, де дуже мало професіоналів, які можуть у таких умовах, у яких перебуває країна, правильно керувати і опановувати складну ситуацію», – зазначила В.Подгорна.

Як підкреслила експерт, така ситуація є вкрай неправильною. В державі потрібно створювати цілі інститути, реформувати систему управління, перша за все, силових структур.

«Якщо би це було зроблено вчасно, не було би такої ситуації, що десь потрібно було би оголювати область. Були би всі професіонали. Коли нема ефективних інститутів, шукають окремих менеджерів. У всьому світі роблять систему ефективною. Потрібно створювати систему, готувати професійні кадри», – додала В.Подгорна.

Як приклад, експерт відзначила набір у нову патрульну поліцію.

«Наразі не відомо, як вона буде працювати, але точно краще, ніж ДАІ. Там люди відібрані за чіткими критеріями. Навчені за іншими підходами. Те ж саме потрібно робити у всіх напрямках. У тому числі на рівні управління районами, містами, областями. Тоді все буде працювати. Не буде форс-мажорів і надії, що одна людина вирішить усі питання. Це – неправильно», – підсумувала В.Подгорна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...