• Головна
  • На Міжгірщині провели акцію «До чистих джерел»
11:33, 31 жовтня 2011 р.

На Міжгірщині провели акцію «До чистих джерел»

 

До акції долучилися працівники Національного парку "Синевир", представники громадськості. Передусім, були організовані зустрічі з молоддю, на яких проведено тематичні лекції і бесіди про охорону водойм. Відтак проведено практичні заходи з впорядкування і догляду існуючих прибережних смуг.

Під час акції проведено очистку берегів Тереблі від непотребу загальною протяжністю 11 км берегової смуги. Не забули учасники заходу й про притоки цієї водної артерії. На окремих ділянках, де в цьому була потреба, здійснено заліснення прибережних захисних смуг. Також проведено вивчення стану річки Тереблі і її приток, що стало підставою для формування подальших планів з їх охорони і оздоровлення.

Потурбувалися учасники заходу й про Дике і Синевирське озера. Вони подбали про те, аби територія поблизу цих водойм була ще більш привабливою. Крім того, розчищено і естетично обладнано кринички чистої джерельної води, де кожен мандрівник зможе втамувати спрагу. Загалом на території НПП "Синевир" під час акції "До чистих джерел" очищено та обладнано понад тридцять криничок та здійснено благоустрій мінеральних джерел в урочищах Квасовець і Вільшанка.

Матеріали з акції "До чистих джерел" опрацьовано і подано на однойменний Всеукраїнський конкурс у Міністерство екології та природних ресурсів України. Його результати будуть оголошені наступного року до Дня довкілля.
На Міжгірщині провели акцію «До чистих джерел», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...