• Головна
  • Як Голова Закарпатської ОДА намагався придбати білет до Берегова на автовокзалі в Ужгороді (ФОТО)
10:00, 26 березня 2015 р.

Як Голова Закарпатської ОДА намагався придбати білет до Берегова на автовокзалі в Ужгороді (ФОТО)

У середу, 25 березня, голова Закарпатської ОДА Василь Губаль навідався з раптовою "інспекцією" на головний автовокзал області – в Ужгороді. Приводом став дзвінок матері загиблого в АТО закарпатця пані Ірини Тимощук. 

Жінка нарікає на те, що їй відмовили продати квиток на автобус до Берегова (жінка там мешкає, а в Ужгород приїздить на лікування). Позаяк керівник області надав родичам загиблих свої особисті контакти з проханням напряму звертатися з усіх проблемних питань, пані Ірина одразу ж повідомила йому про те, що її права на пільгове перевезення порушують. Василь Іванович одразу вирушив на автовокзал, дорогою повідомивши про ознаки правопорушення в міліцію. На автовокзалі з'ясувалося, що в одній з кас матері загиблого АТОвця відмовили в продажу квитка, ігноруючи документ, який надає право на пільгу; касир свого вчинку не мотивувала. 

Як зазначає пані Ірина, таке трапилося вже втретє. Під час спілкування голови ОДА із матір’ю загиблого військового та працівниками автовокзалу до розмови приєдналися кілька краян, які також нарікали на дії касирів – відмову продавати пільгові квитки. Василь Губаль запевнив, що реакція на порушення буде принциповою й у правовому полі.

До слова, касир не пояснила і приводу для відмови продажу пільгового квитка, зазначаючи, що про це краще говорити з керівництвом. Директора ж автовокзалу (що належить до підприємства "Закарпатавтотранс", яке є монополістом на автовокзалах області) на місці не було. Водночас, як повідомляють джерела з середовища перевізників, "внутрішнім" документом підприємства "Закарпатавтотранс" вказано відмовляти в продажу пільгових квитків категоріям осіб, які мають на це право, з 20 лютого.

З приводу порушень, про які, до слова, вже складені відповідні акти співробітниками міліції, голова ОДА звертається до правоохоронних органів з проханням як дати правову оцінку діям представників підприємства "Закарпатавтотранс", так і вжити відповідних заходів реагування. Уже раніше звернення голови з цього приводу було спрямоване в Антимонопольний комітет України. А минулого тижня голова ОДА так само звернувся до правоохоронців з вимогою покарати працівників згаданого підприємства за перешкоджання журналістській діяльності, що мали місце на автовокзалах області. І щодо цих інцидентів, і щодо стану справ із пільговиками, Василь Губаль триматиме ситуацію на контролі.

"Я вже зробив звернення стосовно такої "роботи" на автовокзалах в Антимонопольний комітет, до правоохоронних органів. Але я ще раз звернуся – цього разу до Генерального прокурора України, керівництва Служби безпеки, міністра внутрішніх справ та уряду. А саме - щоби належно були оцінені дії, які вчиняє "Закарпатавтотранс". Вони мають ознаки змови. Адже насправді держава відшкодовує перевізникам за пільгові квитки. Паралельно ж ми шукаємо механізми, як краще налагодити цю роботу. Прикро те, що коли при владі були бандити з Партії регіонів, у галузі перевезень не дозволяли собі такі речі, а коли до справи застосовують демократичні підходи – вони починають зловживання. Я певний: ми знайдемо законні методи змусити їх працювати для закарпатської громади. А власникові всіх вокзалів Закарпаття просто скажу: син цієї жінки, яка прийшла за пільговим квитком, загинув за Україну, за спокій в державі і краї, за те, аби всі ми, і в тому числі і він та його діти, могли тут жити і працювати. Просто соромно. Це моя оцінка. Іншу дадуть, я переконаний, прокуратура та інші служби ", - сказав Василь Губаль.

До слова, в облдержадміністрації просять закарпатців звертатися щодо випадків порушень прав на пільгові перевезення та з іншими наріканнями на роботу автовокзалів та перевізників в "інфраструктурний" департамент, за телефонами: (03122) - 61-21-07; 61-21-40, до заступника директора департаменту Едуарда Маляра – (03122) 61-21-40. Обласна влада зобов’язується і допомогти краянам, чиї права на пільгові перевезення були порушені, оформити позови до суду силами юристів ОДА.

11079652_908779975810343_7237858690291619929_n (1)

11079652_908779975810343_7237858690291619929_n (1)

Як Голова Закарпатської ОДА намагався придбати білет до Берегова на автовокзалі в Ужгороді (ФОТО), фото-2
Як Голова Закарпатської ОДА намагався придбати білет до Берегова на автовокзалі в Ужгороді (ФОТО), фото-3
Як Голова Закарпатської ОДА намагався придбати білет до Берегова на автовокзалі в Ужгороді (ФОТО), фото-4
Як Голова Закарпатської ОДА намагався придбати білет до Берегова на автовокзалі в Ужгороді (ФОТО), фото-5
Як Голова Закарпатської ОДА намагався придбати білет до Берегова на автовокзалі в Ужгороді (ФОТО), фото-6
Як Голова Закарпатської ОДА намагався придбати білет до Берегова на автовокзалі в Ужгороді (ФОТО), фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #на автовокзалі в ужгороді #губаль #до берегово #посвідчення учасника ато
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...