• Головна
  • Прокурор Ужгорода Іван Зарева в неофіційних розмовах пригрозив закрити активістів «криміналом»
11:19, 22 березня 2015 р.

Прокурор Ужгорода Іван Зарева в неофіційних розмовах пригрозив закрити активістів «криміналом»

Прокурор Ужгорода Іван Зарева в приватних розмовах в прокуратурі пообіцяв «закрити» всіх активістів і журналістів, які звинуватили його в «кришуванні» корупційних та кримінальних оборудок першого заступника міського голови Ужгорода Івана Волошина.

Йдеться про «активізацію» старих кримінальних справ і фабрикування нових, зокрема – за участі осіб з оточення самого І.Волошина.

Аналогічний сценарій фальсифікацій вже використовувався: скажімо, на певному етапі в кримінальній справі журналіста Олега Диби, що її спільно фабрикували Іван Волошин та міліцейське керівництво області в особі Сергія Шаранича, «несподівано» з’явилися чотири «свідки», жодного з яких не було зафіксовано на місці "події" камериою зовнішнього спостереження, відеосюжетом з якої оперувало звинувачення. Йдеться про «активіста» Олександра Броді (який пізніше «засвітився» роботою під безпосереднім керівництвом І.Волошина в штабі «Народного фронту» на минулих виборах), Даніелу Геворкян (яка також працювала в тому ж штабі на виборах), Григорія Шевчука (підлеглого І.Волошина, формального власника фірми "Еспрес-таксі", зареєстрованої в будинку І.Волошина на наб. Незалежності, 1) та ще одного депутата-"народнофронтівця" Сергія Горбаня (батько якого – екс-працівник СБУ – фігурував у кримінальній справі про контрабандний тунель під українсько-словацьким кордоном як власник земельної ділянки, на якій пізніше було споруджено будинок з тунелем). За активну роботу на користь І.Волошина, зокрема – і участь у вказаних фальсифікаціях) О.Броді був винагороджений посадою члена виконавчого комітету міськради після призначення І.Волошина на посаду першого заступника міського голови), а Д.Геворкян тоді ж – посадою керуючого справами виконкому.

В іншому випадку варто пригадати, що першим потрібну міліцію версію подій, за наслідком яких потім був засуджений до тривалого тюремного строку найактивніший закарпатський люстратор, засновник Правого Сектора Закарпаття Богдан Пилипів, у соцмережах озвучила інша наближена до І.Волошина особа – Олексій Березюк.

Про перші спроби в тиску у вказаний спосіб у соціальній мережі Фесбук ще вчора, 20 березня, повідомив активіст Є. Рахімов – той, котрий 12 березня, під час проведення громадських слухань на предмет дотримання вимог законодавства посадовими особами органів місцевого самоврядування м.Ужгорода, закликав присутніх на заході прокурора Ужгорода Івана Зареву та головного міліціонера обласного центру Романа Стефанишина вважати повідомленням про злочин повідомлений ним факт використання його брата І.Волошиним з метою незаконної приватизації міської землі. «Дорогие друзья. Зная гнилую сущность Ивана Волошина, и наблюдая за его примитивной тактикой дискредитации неугодных себе )))), могу с уверенностью сказать, что вскоре через его карманные сайтики начнется активная дискридитация всех активистов, которые выступили против этого афериста. Сообщаю для ВСЕХ, что против меня сфабриковано дело по ст.122. На сегодняшний день это все, что можно вылить в массы))))) Наблюдаем)))) Скоро начнется великий цырк под названием: "КАКИЕ ОНИ ВСЕ ПЛОХИЕ ПОСМЕЛИ МЕНЯ БЕЛОГО И ПУШИСТОГО ОКЛЕВЕТАТЬ". Иван. Ты предсказуем как и 15 лет тому назад, когда бегал шнырем около мукачевской братвы))))», – написав Є.Рахімов.

Судячи з наявної в Закарпаття онлайн інформації, ще одним з найбільш ймовірних об’єктів дискредитації стануть громадський юрист Роман Богуславський, котрий на зазначених громадських слуханнях особисто вручив І.Зареві документальні підтвердження корупційної складової в діях І.Волошина, а сьогодні звинуватив прокурора Ужгорода у злочинній бездіяльності у скарзі на адресу Генерального прокурора України, та правник Наталія Майстренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #прокурор #зарев
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...