
16:29, 21 березня 2015 р.
Хіт мережі: Школярі з Ужгороду переспівали пісню Скрябіна (ВІДЕО)
Учень 4-А класу ужгородської школи “Первоцвіт” Олексій Ковальчук підготував пісню Кузьми Скрябіна “Мама”. Хлопчик виконав її так проникливо і щиро, що тато однієї з однокласниць запропонував класу зняти кліп на цю пісню. Діти загорілися ідеєю, домовилися вдягнути вишиванки і дружно стали акторами і співаками маленького кіно.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
16:53, Вчора
4
10:34, 11 червня
22
07:11, 12 червня
5