• Головна
  • Жителі Ужгорода захопилися розведенням равликів
16:12, 13 вересня 2011 р.

Жителі Ужгорода захопилися розведенням равликів

Замість кішок і собак - равлики! У ужгородців з'явилися незвичайні домашні улюбленці. Господарі кажуть, тварини дуже невибагливі і не викликають алергії. Не шумлять, не линяють, а коли їх беруть у руки, дізнаються господаря, починають повзати і заспокоюють нервову систему ...

Водні процедури - улюблена розвага цих домашніх тварин. Вперше равлика додому після дощу приніс Остап. Папа не вилаяв, навпаки, набув ще й африканських равликів.

Остап Попович, власник равликів:

- Звикли там до котів, собак, хом'ячків папуг, а равлики - це щось таке, чого раніше не було, екзотичне. Їх можна взяти на руки, вони за тобою повзають витягують голову, заспокоюють. Вони цим своєю мовою лоскочуть руку.

Тепер у родині Поповичів сімнадцять равликів. Живуть вони в тераріумах. Господарі кажуть - у равликів немає неприємного запаху, - вони не викликають алергії.

Олександр Попович, власник равликів:

- Вони називаються тваринами для зайнятих дуже або ледачих людей, тому що якщо ви забули про равлика, він просто ховається в раковину і в такому стані анабіозу він може перебувати до півроку без шкоди для здоров'я.

Таких експериментів на своїх равликів господарі не ставлять. Годують їх кожен день, раз на добу. У їжі молюски не примхливі. Харчуються різними овочами - кабачками, огірками, бананами, їдять також перемелені крупи.

Олександр Попович, власник равликів:

- Їх можна використовувати, як шредер, для знищення документів.

Один аркуш звичайного паперу для принтера, четверо равликів з'їдають за десять хвилин, - таким чином вони чистять собі організм. В африканських равликів скоро з'явиться потомство. Олександр каже - для всіх вже знайшлися нові будинки, друзі на пропозицію завести у себе равликів відгукнулися відразу.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...