• Головна
  • Цьогоріч УжНУ став alma-mater для двох тисяч першокурсників (ФОТО)
17:11, 1 вересня 2011 р.

Цьогоріч УжНУ став alma-mater для двох тисяч першокурсників (ФОТО)

Їх на добре навчання традиційно благословив ректор УжНУ, професор, депутат облради Микола Вегеш. Привітати студентів прийшли міністр МНС України, депутат облради Віктор Балога, голова облради Іван Балога, Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов, начальник управління освіти ОДА Михайло Мотильчак, депутати обласної та міської рад.

Микола Вегеш насамперед привітав першокрурссників з тим, що вони віднині є студентами найстарішого і найпотужнішого університету Закарпаття.

- У серпневі дні багатотисячний колектив УжНУ переніс чимало хвилювань, адже йшлося про створення нового об'єднаного вишу на теренах краю. Ставився під сумнів весь історичний шлях нашого університету. Користуючись нагодою хочу подякувати всьому колективу УжНУ, студентам, викладачам і особисто Віктору Івановичу Балозі, який відстоював інтереси нашого вишу. Завдяки цьому УжНУ збережено, його історія продовжуватиметься. Наш університет, який відсвяткував у жовтні минулого року своє 65 річчя від дня створення,  - уже відомий в усьому світі. Сьогодні в УжНУ на 17 факультетах здобувають освіту понад 12 тисяч студентів з області та з-за її меж. Їх навчає більше 115 професорів, понад 400 – доцентів та докторів наук. Наш університет здійснює міжнародне співробітництво з понад 40 вищими навчальними закладами світу. А деякі наші нововведення визнані найкращими в Україні, й інші навчальні заклади держави нині лише на шляху до запровадження того, що для нас стало повсякденням, - зазначив Микола Вегеш у своїй короткій промові.

Теплим було привітання Віктора Івановича, який сказав, що випускники  УжНУ вже працюють у багатьох державах світу, зокрема, у Франції, Австрії, Чехії,  і це лише до честі його викладачам. Однак в умовах європейської інтеграції перед Україною постає першочергове завдання – побудувати систему освіти в контексті вимог і можливостей XXI сторіччя, враховуючи національні інтереси, здобутки та орієнтуючись на ідеали людського розвитку. Адже Європа – це багатство позитивних перспектив, у тому числі й освітніх.

– Сьогодні у вас чудова подія. Ви починаєте доросле життя і вам – будувати українську державу. Я вам бажаю: щоб при завершенні навчання в УжНУ,  Україна вже була повноправним членом Європейської унії.  Окрім спеціальностей, які ви обрали, досконало вивчайте іноземні мови, адже з їх знанням легше знайти роботу, в тому числі й за кордоном, – порадив студентам Віктор Балога.

До студентів також звернувся й голова обласної ради Іван Балога.

Опісля студенти склали присягу першокурсника, повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі Закарпатської облради.

Цьогоріч УжНУ став alma-mater для двох тисяч першокурсників (ФОТО), фото-1
Цьогоріч УжНУ став alma-mater для двох тисяч першокурсників (ФОТО), фото-2
Цьогоріч УжНУ став alma-mater для двох тисяч першокурсників (ФОТО), фото-3
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...