• Головна
  • До уваги прокуратури: Ужгородський водоканал готує дії, що мають ознаки протиправних (ФОТО, ДОКАЗИ)
Важливо
08:00, 11 лютого 2015 р.

До уваги прокуратури: Ужгородський водоканал готує дії, що мають ознаки протиправних (ФОТО, ДОКАЗИ)

Важливо

Біля під'їздів багатьох (якщо не всіх) ужгородських багатоповерхівок з'явилися грізного змісту оголошення-попередження, автором яких, так слід розуміти, є КП «Водоканал м. Ужгорода», якщо це не являється провокацію у зв'зку останніх подій в КП Водоканал.

А йдеться в цих оголошеннях-попередженнях про те, що якщо в будівлі не буде 100% оплати за спожиті послуги, то з 10 лютого в цьому будинку відключать водопостачання.

Дати точну юридичну оцінку цим «папірцям» ми не беремося, але свої міркування з цього приводу є.

У договорах, які підписують споживачі послуг з їх постачальниками, чітко прописані права та обов'язки сторін.

Постачальник ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ надавати послуги (у повному обсязі та відповідної якості!) І має ПРАВО відмовляти в подальшому наданні цих послуг, якщо споживач їх не оплачує протягом обумовленого терміну (в основному - місяці).

Споживач, у свою чергу, ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ оплачувати отримані послуги і має ПРАВО вимагати їх надання в повному обсязі та відповідної якості.

При цьому - з кожним окремо взятим споживачем підписується окремо взятий договір, в якому немає ніяких згадок про КОЛЕКТИВНУ відповідальність за невиконання обов'язків. То пак, відповідальний платник не несе жодної відповідальності за безвідповідальних.

Здавалося б - все ясно, як «божий день». Але, КП «Водоканал м. Ужгорода» хоче з відповідальних платників зробити заручниками безвідповідальних сусідів. По якому такому праву? Питання зовсім не риторичне - він адресований органам прокуратури і тим державним інституціям, які покликані і зобов'язані захищати права споживачів.

Попутно: ще два нюанси.

Перший. Яким чином самі мешканці можуть домогтися 100% оплати за воду і водовідведення по своєму будинку в цілому?

Відомостями про неплатників вони не володіють - інформація про фізичну особу є конфіденційною і захищеною від розголошення чинним законодавством України. А якби навіть і володіли, то жоден мешканець не має права застосовувати будь-які юридичні санкції по відношенню до іншого мешканцеві. А якщо почне приймати «неюридичні» - сам стане правопорушником, з усіма відповідними наслідками у вигляді відповідних статей адміністративного чи кримінального кодексу.

Другий. Жителі багатьох будинків отримують воду далеко не в повному обсязі, а «за графіком». Дана міра може застосовуватися в силу необхідності, але лише як тимчасова.

В Ужгороді - «графіки» застосовуються вже більше десятка років, але отримуючи послугу частково, люди оплачують її «по повній». Що заслуговує окремої уваги органів прокуратури.

Щодо якості... Аж ніяк не випадково в Ужгороді процвітає торгівля водою бутильованої, а в навколишніх джерелах джерельної води - незмінні і чималі черги...

А що стосується погроз з боку КП «Водоканал м. Ужгорода» - всі карти в руки працівникам прокуратури...

До уваги прокуратури: Ужгородський водоканал готує дії, що мають ознаки протиправних (ФОТО, ДОКАЗИ), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #водоканал ужгород #протиправні дії #відключення дому від води
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...