• Головна
  • В Ужгороді японська Yazaki збирається інвестувати в «Ядзакі Україна» ще один мільйон євро
13:00, 29 січня 2015 р.

В Ужгороді японська Yazaki збирається інвестувати в «Ядзакі Україна» ще один мільйон євро

Японська Yazaki планує в липні 2015 року-червні 2016 інвестувати ще 1,1 млн євро в розвиток виробництва ТОВ «Ядзакі Україна» (Ужгород, Закарпатська обл.), що випускає схемні джгути (електропроводка для автомобілів).

Про це розповів виконавчий директор ТОВ «Ядзакі Україна» Мілош Босак в інтерв'ю прес-службі Федерації роботодавців автомобільної галузі (ФРА) України, опублікованому на її сайті.

«У цей же період плануються переговори по отриманню нових проектів, які дозволять заповнити 15% решти території заводу. ТОВ «Ядзакі Україна» може розвивати й інші проекти, але для цього нам необхідна додаткова площа крім існуючого заводу », - зазначив топ-менеджер.

Він підкреслив, що «Ядзакі Україна» працює на зовнішні ринки. Зараз замовником компанії виступає німецький автомобільний концерн Volkswagen, який випускає майже 9 млн автомобілів щорічно. Співпраця з даними автогігантом дозволило компанії значно розширити виробництво, збільшити кількість робочих місць і вийти на якісно новий технологічний рівень. На даний момент в компанії «Ядзакі Україна» працює понад 1400 осіб.

До речі, в 2013-2014 рр. корпорація «Ядзакі» збільшила обсяги своїх інвестицій в економіку України. Додаткові інвестиції у виробництво склали 1,3 млн євро.

Мілош Босак нагадав, що компанії, розташовані в СЕЗ «Закарпаття», відповідно до українського законодавства, не можуть мати філій або відділень за межами спеціальної економічної зони (на відміну від інших СЕЗ в Україні). А це фактично обмежує залучення додаткових інвестицій для розширення.

«На нашу думку, інвестиційний клімат Закарпаття міг би значно покращитися у разі надання на законодавчому рівні можливості створення підприємствами філій (відділень) за межами СЕЗ« Закарпаття », на які повинні поширюватися ті ж митні режими, що і для основного підприємства для забезпечення можливості гнучкого переміщення сировини і матеріалів між філіями.

Реєстрація даних філій повинна відбуватися з попереднім узгодженням з органом управління та органами державної податкової та митної служби. Для цього необхідно законодавча ініціатива, над якою ми і збираємося працювати спільно з ФРА », - резюмував виконавчий директор ТОВ« Ядзакі Україна ».

ТОВ «Ядзакі Україна» створено 23 жовтня 2002 рішенням засновників - японської компанії Yazaki Corporation та її дочірньої компанії Yazaki Europe Limited (Німеччина) для виробництва електрокабельної продукції для автомобільної промисловості. Інвестиції в створення заводу склали 31,7 млн євро. Це найбільша промислова інвестиція Японії в економіку України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #тов #ядзакі #інвестиції #сез #бізнес #компанія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...