• Головна
  • На Закарпатті призначено нового прокурора області (ФОТО)
Призначення
09:00, 6 січня 2015 р.

На Закарпатті призначено нового прокурора області (ФОТО)

Призначення

На Закарпатті новий прокурор. В обласній прокуратурі триває представлення Володимира Янка, який раніше працював прокурором Франківська. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомила Алла Хаятова.

Сьогодні, 5 січня, заступник Генерального прокурора України Віктор Шокін представив колективу прокуратури Закарпастької області нового керівника – Володимира Янко, - повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Захід відбувся за участю керівництва органів влади, місцевого самоврядування, правоохоронних і судових структур.

Представляючи новопризначеного прокурора Закарпаття, заступник Генерального прокурора України охарактеризував Володимира Михайловича як високопрофесійного керівника з багаторічним досвідом прокурорської роботи, який пройшов майжу усі щаблі прокурорської роботи. "Упевнений, що його цілеспрямованість, принциповість, організаторські здібності дозволять гідно виконувати посадові обов'язки прокурора Закарпатської області", - підкреслив Віктор Шокін.

Він також наголосив на тому, що керівництво держави та усе суспільство сьогодні очікує від органів прокуратури дієвої боротьби з корупцією, виявлення та притягнення до кримінальної відповідальності посадовців, котрі розкрадають бюджетні кошти.

Віктор Шокін подякував колективу прокуратури області за плідну роботу у минулому році, про яку він знає багато і детально, адже є куратором прокуратури Закарпатської області. "Є важливі здобутки у роботі прокуратури, якими можна пишатися, але я зверну увагу нового прокурора області на недоліках, які він повинен усунути. І я впевнений – він з цим впорається".

Водночас Володимир Янко подякував за надану довіру: "Я усвідомлюю всю відповідальність і зроблю все, щоб кожен закарпатець відчув, що його права захищено. Разом з колективом прокуратури ми докладемо усіх зусиль для вирішення нагальних проблем області. Для нас є справою честі відновити довіру громадян до органів прокуратури та правоохоронної системи загалом".

Також керівник відомства наголосив на основних пріоритетах у роботі прокуратури. Це ефективна координація роботи усіх правоохоронних органів у боротьбі з корупцією, розкраданням бюджетних коштів та виявлення злочинів у земельній сфері. Ще одне завдання,- виявлення та припинення діяльності диверсійних груп, які мають на меті дестабілізувати ситуацію в регіоні.

Звертаючись до колективу прокуратури, яку він очолив, Володимир Янко наголосив: "Ми живемо у складні часи, попереду надзвичайно велика робота. Хто витримає ритм – буду вдячний, хто не зможе – на жаль, будемо прощатися. Ми не можемо дозволити собі схибити, тому вимоги надзвичайно жорсткі. Впевнений, що високий професіоналізм колективу допомагатиме утверджувати законність на теренах Закарпаття і ми разом зробимо все можливе для відновлення довіри громадян до прокуратури", - завершив прокурор області.

На Закарпатті призначено нового прокурора області (ФОТО) (фото) - фото 1

На Закарпатті призначено нового прокурора області (ФОТО) (фото) - фото 1

На Закарпатті призначено нового прокурора області (ФОТО) (фото) - фото 2

На Закарпатті призначено нового прокурора області (ФОТО) (фото) - фото 2

На Закарпатті призначено нового прокурора області (ФОТО) (фото) - фото 3

На Закарпатті призначено нового прокурора області (ФОТО) (фото) - фото 3

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #призначено #прокурор #новий прокурор #призначено прокурора
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...