• Головна
  • В Ужгороді складних пацієнтів приймав лікар-офтальмолог відділення - Юрій Михайлович Лазар (ВІДЕО)
18:00, 17 грудня 2014 р.

В Ужгороді складних пацієнтів приймав лікар-офтальмолог відділення - Юрій Михайлович Лазар (ВІДЕО)

Кандидат мед. наук, зав. клінічним відділенням глаукоми та патології кришталика, Юрій Михайлович Лазар, 9 грудня провів прийом хворих глаукомою і катарактою в Ужгороді, у відділенні офтальмології обласної лікарні.

Юрій Михайлович діагностував найтяжчі випадки - пацієнтів, хворих не тільки глаукомою або катарактою, а й іншими супутніми очними захворюваннями. На консультацію до лікаря-офтальмолога зі знаменитого одеського Інституту ім. В.П. Філатова приїхали пацієнти з усього Закарпаття.

Пацієнтів, яким у відділенні офтальмології обласної лікарні показана саме операція, - багато. За рік в Ужгороді оперують близько тисячі хворих з катарактою і лише 150 - з глаукомою. Тому, найбільш складних пацієнтів оперуватимуть в Одесі, в Інституті очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова.

Про те, що офтальмологія знаходиться не на повному державному забезпеченні, Юрій Михайлович також розповів закарпатцям. За тиждень на кошти державного бюджету можуть прооперувати лише 3-х пацієнтів. Але не дивлячись на це, пацієнти, які приїхали в Ужгород до одеського фахівця, залишилися задоволені прийомом.

В Ужгороді складних пацієнтів приймав лікар-офтальмолог відділення - Юрій Михайлович Лазар (ВІДЕО), фото-1

За час свого перебування в Ужгороді Юрій Михайлович Лазар також виступив з доповіддю на засіданні товариства офтальмологів Закарпатської області.

Доповідь Ю. М. Лазаря був присвячений сучасним методам лікування катаракти та глаукоми, пріоритетами екстракції катаракти із застосуванням фемтосекундного лазера і сучасним моделям інтраокулярних лінз. У доповіді були розглянуті особливості техніки операції в ускладнених випадках при катаракті і особливості проведення трабекулектомії при глаукомі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#закарпаття #ужгород #офтальмолог #очне відділення #катаракта #лікар лазар
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...