• Головна
  • В Ужгороді відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка
10:00, 16 грудня 2014 р.

В Ужгороді відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка

12 грудня в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся III (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка.
У конкурсі взяло участь 42 учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області, 15 учнів ПТУ і студентів ВНЗ i-II І III-IV рівнів акредитації. 57 творчо обдарованих учасників працювали над завданням, складеним для різних вікових категорій.

Вітаючи учасників, завідувач кабінетом методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін, кандидат педагогічних наук Т.Гнатковіч підкреслила, що бути учасником цього конкурсу - значить не тільки освоїти граматичні правила, але і бути патріотом, знати і любити історію українського народу, його мову, традиції, формувати в собі громадянина України.

Голова журі, завідувач кафедри педагогіки і психології інституту Л.Ходаніч підкреслила, що участь у конкурсі - це не тільки завірення їх знання рідної мови, літературної спадщини великого Кобзаря, а й можливість висловити свої думки. Вона звернула увагу на його благородну мету - підвищення престижу рідної мови серед підростаючого покоління, виховання поваги до державної мови.

Журі відібрало кращі роботи для подання на четвертий всеукраїнський етап.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ужгород #закарпаття #конкурс #мовно #літературний
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...