• Головна
  • Страйк на залізниці принесе в Закарпатті транспортний колапс
11:00, 9 грудня 2014 р.

Страйк на залізниці принесе в Закарпатті транспортний колапс

Декларуючи реформування галузі, новопризначені після Революції Переваги керівники Укрзалізниці бачать це реформування тільки в масовому скороченні робочих. Так, з квітня по жовтень цього року чисельність залізничників скоротилася на 9548 осіб.

Вільна профспілка машиністів України звернувся до прем'єр-міністра України зі зверненням, в якому вказується, що в Укрзалізниці штучно створюються умови для збільшення збитковості пасажирських перевезень, а всі "реформування" області зводяться до масового скорочення робочих місць.
Про це йдеться на офіційному сайті вільної профспілки машиністів України.
Зокрема, мова йде про те, що некомпетентне керівництво Міністерства і МПС, призвело до хаосу на залізниці і веде її до банкрутства.
Також зазначено, що, декларуючи реформування галузі, нове керівництво бачать її тільки в масовому скороченні робочих місць. Так, з квітня по жовтень цього року чисельність залізничників скоротилася на 9548 осіб, не рахуючи працівників Криму.
Залізничники відзначили, що у разі призначення на керівні посади в Укрзалізниці некомпетентних у питаннях залізничного транспорту осіб, буде оголошено всеукраїнський страйк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#залізниця #скорочення робочих місць
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...