• Головна
  • У Пермі солістки з «ВІА Гри» шукали ведмедя, який смішить людей
Віагра
16:38, 23 листопада 2014 р.

У Пермі солістки з «ВІА Гри» шукали ведмедя, який смішить людей

Віагра

- У вас є ще ведмідь, який смішить всіх людей? - Не встигнувши привітатися, запитала у журналістів брюнетка Настя Кожевникова. - Я в інтернеті читала, що в Пермі поставили пам'ятник ведмедю, тому як іноземці думають, що ведмеді у вас по вулицях сновигають, - пояснює дівчина.

У Пермі солістки з «ВІА Гри» шукали ведмедя, який смішить людей, фото-1

Настя Кожевникова пошкодувала, що не змогла поглянути на смішного ведмедя.
Фото: Ірина МОЛОКОТІНА

На дружні запевнення чоловіків-перм'яків: «є-є!» І навіть їх готовність показати бронзовий пам'ятник біля готелю «Урал», красуні тільки розвели руками.
- Шкода, що ми не встигнемо погуляти по Пермі, після концерту відразу вилітаємо до Москви.
- Нам сподобався Пермь. Тут вже відчувається наближення свята. Ялиночки наряджають до Нового року, ми ще ніде такого не бачили, - злегка заїкаючись, говорить шатенка Міша Романова.
Вона посміхається зовсім по-дитячому, і якби не червона помада і прозора сітчаста блузка, яка ледь прикривала сліпучі форми дівчини, Міша (за паспортом Наташа Могиленець) цілком би зійшла за зразкову однокласницю-відмінницю.

У Пермі солістки з «ВІА Гри» шукали ведмедя, який смішить людей, фото-2

Мішку Романову однокласники в дитинстві доводили до сліз через її заїкання. Від комплексів дівчину зцілила сцена.
Фото: Ірина МОЛОКОТІНА

Нові учасниці групи, переможниці телевізійного шоу Костянтина Меладзе «Хочу в ВІА Гру», активно гастролюють, готуються до першого великого сольного концерту в Москві. І вже знялися в новорічному «Блакитному вогнику», який покажуть 31 грудня на каналі НТВ.

Зарплата в євро, батьки щасливі
- А не страшно виходити на сцену після Грановської, Седакової і Брежнєвої? - Запитуємо у дівчат.
- Якщо б було страшно, то не прийшли б на кастинг до Костянтина Меладзе. Мало того, ми й самі плануємо стати золотим складом групи, - відповідають красуні.
За п'ять років, а саме на стільки Міша, Настя та Еріка уклали контракт з творцем і продюсером групи, у них вистачить на це таланту і сил, вважають юні артистки.
- У якій валюті отримує зарплату «ВІА Гра», створена в Україні, а виступаюча в Росії?
- В євро, - скромно відповідають дівчини, але назвати хоча б мінімальну суму щомісячного заробітку відмовляються.
- Скажімо так, нам вистачає, щоб повністю себе забезпечувати, - ухильно описують свій достаток висхідні зірки.
- Як ставляться ваші батьки до нарочито сексуального іміджу на сцені і відвертого вбрання «ВІА Гри»?
- Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були щасливі. А ми щасливі на сцені, ми щасливі, що ми солістки «ВІА Гри», і батьки дуже за нас раді і пишаються нашим успіхом, - вступає в розмову Міша Романова.

Зарядив в обличчя ведмедем
- Самий незабутній подарунок, який вам піднесли фанати?
- О, це про мене, - пожвавлюється Мишко. - Одного разу хлопець із залу кинув у мене іграшковим ведмедем, зарядив прямо в обличчя. На щастя, обійшлося без синця під оком, - сміється Мишко.
- Що потрібно робити нам, простим дівчатам, щоб виглядати, як солістка з «ВІА Гри»?
- Потрібно добре виспатися, - жартують красотки. - Ну й фітнес, заняття хореографією, це безумовно. А ось строгих дієт у нас немає. Намагаємося не їсти смаженого, тільки приготоване на пару, поменше солодощів і мучного.
- А я взагалі їм усе. І солодке, і вуглеводи, - посміхаючись, зізналася Еріка Герцег. Вона не приховує, що після школи вона була далеко не худенькою, і коли вчилася в університеті, схудла на тридцять кілограмів.

У Пермі солістки з «ВІА Гри» шукали ведмедя, який смішить людей, фото-3

Еріка схудла в юності на 30 кілограмів і стала моделлю.
Фото: Ірина МОЛОКОТІНА

- Я скинула вагу за 8 місяців, це дуже швидко. Мені було 20 років, і я дуже хотіла схуднути. Тоді вчилася і жила в Угорщині, дуже багато працювала. З ранку до ночі крутилася офіціанткою. А коли схудла, то стала моделлю. В Угорщині була досить відомою.
- А як дізналися про кастинг Меладзе?
- У мене батько шанувальник групи. Подзвонив з України: «Ерічка, завтра кастинг у« ВІА Гру », приїжджай». «Що я там буду робити, я жодної пісні не знаю?» «Ну, ти ж красива, чому не спробувати?». І я спробувала, - сміється Еріка.
На сцені штовхаємо одна одну
- Так, у Еріки вийшло з першого разу. Нам же з Мішею довелося набити гуль, перш ніж потрапити в групу, - каже Настя Кожевникова.
- Причому, ми і під час проекту «Хочу у ВІА Гру» буквально ходили в синцях і шишках, - перебиває подругу Мишко. - Чи отримували травми на репетиціях.

У Пермі солістки з «ВІА Гри» шукали ведмедя, який смішить людей, фото-4

- Усіх більше на сцені нам дістається від волосся Еріки. Вона так ними махає, що доводиться розбігатися в різні боки, - сміються подруги.
Фото: Ірина МОЛОКОТІНА

- Та й донині на сцені раз у раз доводиться ухилятися від чиєї-небудь ноги або руки, - лукаво поглядає на Мішу і Еріку Настя.
- Тоді вам просто потрібно застрахувати ті частини тіла, які піддаються найбільшому ризику під час виступів. Взяти наприклад Дженіфер Лопес, - пропонуємо красуням.
- О, якщо я щось застрахую, то це будуть волосся, - відверто Еріка. - На шоу «Хочу у ВІА Гру» одна з суперниць намагалася їх обстригти, коли я спала. Я прокинулася в той момент, коли дівчина вже стояла з ножицями над моїм ліжком.
- На самій сцені не відчуваєш ні ударів, ні болячок, - говорить Михайло. Сцена - це взагалі найпотужніші ліки. Тут ти харчуєшся енергетикою залу.
- Енергетика залу - це хтиві погляди чоловіків, які пожирають очима ваші гнучкі красиві тіла?
- Ми хтивих поглядів зі сцени не помічаємо, нас сліплять софіти, - жартують дівчата.

У Пермі солістки з «ВІА Гри» шукали ведмедя, який смішить людей, фото-5

"Перемогти на конкурсі" Хочу у "ВІА ГРУ" допомогла не тільки наполеглива робота, а й наша віра в себе ".
Фото: Ірина МОЛОКОТІНА

Вчіться мріяти і все вийде
- А що потрібно зробити прихильнику, щоб завоювати серце дівчини з «ВІА Гри»?
- Чоловікові зовсім для цього не обов'язково бути мільйонером. Чоловік повинен бути розумним і цілеспрямованим, тоді він досягне успіху, - міркує брюнетка Настя.
- А ще дуже важливо наявність почуття гумору, - додає блондинка Еріка.
- З ким би хотілося заспівати дуетом?
- Ну, ми вже думали з цього приводу, - посміхаються дівчата. - Звичайно, з Григорієм Лепсом. У нього просто забійна харизма і шикарний голосовий діапазон.
- Скоро Новий рік, де і з ким зустрічати свято будете? - Цікавимося в артисток.
- Разом. На сцені. Але це дуже добре. Адже кажуть, як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. А всім читачам ми бажаємо не боятися мріяти навіть про нездійсненне і вірити в себе. І удача обов'язково прийде у ваше життя.

У Пермі солістки з «ВІА Гри» шукали ведмедя, який смішить людей, фото-6

Довідка

Міша Романова, 24 роки
Народилася в Херсоні, Україна. У дитинстві Мішу (Наташа Могиленець) однокласники дражнили через заїкання. Лікарі порадили віддати дівчинку на уроки вокалу. І на першому ж занятті Міша з радістю виявила, що коли вона співає, то не заїкається.
У 2001 Міша поступила в дитячу вокальну студію ДК «Нафтовик» у своєму рідному місті. Спочатку вона просто співала в ансамблі, але скоро стала його солісткою і навіть першим помічником керівника цієї студії. З'явилися і перші перемоги на конкурсах вокалістів.
Міша Романова - випускниця Київського естрадно-циркового училища.


Еріка Герцег, 26 років
Народилася в селі Мала Добрань під Ужгородом, недалеко від кордону України та Угорщини. По крові Еріка наполовину угорка, наполовину українка.
У 2006 році Еріка поступила в Закарпатський угорський інститут на факультет економіки і менеджменту. Отримала диплом бакалавра. В Угорщині почала кар'єру моделі.
У 2012 році вона отримала свій перший серйозний грошовий контракт, рекламувала французьку нижню білизну. У цьому ж році вона знялася для листопадового номеру Playboy.


Анастасія Кожевникова, 21 рік
Народилася в Южноукраїнську (Україна). З шести років співала в дитячому хорі «Крапельки», з 8 років вступила до музичної школи по класу фортепіано. У дитинстві брала участь у багатьох вокальних конкурсах, але без перемог.
У 2010 році стала учасницею шоу «Х-фактор», але пройти далі першого туру їй не вдалося. Вступила у Київський національний університет технології та дизайну на спеціальність «менеджер організації».
У 2013 році Анастасія Кожевникова разом з Ерікою Герцег і Мішею Романовою перемогли в конкурсі «Хочу в« ВІА Гру ».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗАКАРПАТТЯ #віа гра #віагра #еріка герцег #ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...