• Головна
  • Чопські митники зупинили контрабанду дитячого одягу
12:51, 5 липня 2011 р.

Чопські митники зупинили контрабанду дитячого одягу

Одразу в двох випадках чопськими митниками у пункті пропуску «Тиса», що на українсько-угорському кордоні, попереджені спроби ввезення на територію України не задекларованого дитячого одягу, загальною вартістю майже 200 тисяч гривень.

У першому випадку, 26-річний водій мікроавтобуса марки "Daimler Chrysler" під час митного контролю задекларував лише валюту та особисті речі, усно підтвердивши, що більше нічого не переміщує. Та коли митники перевірили вантажний відсік транспортного засобу, то виявили чотири господарські сумки з дитячим одягом торгівельних марок «Harmont & Blaine» (виробництва Італії) та «ARTIGLI GIRL» (виробництва Китай). Комбінезони, куртки, костюми з текстилю, джинси та інше, вартістю майже 155 тисяч гривень, вилучено до рішення суду.

В іншому випадку, також 26-річний водій мікроавтобуса "Мерседес Бенц" «забув» внести в митну декларацію переміщуваний товар, що підлягає обов'язковій сплаті необхідних митних платежів. Сотню штук дитячого одягу в асортименті, торгівельної марки «Artigli», вартістю 42 тисячі гривень, що знаходилися у вантажному відсіку мікроавтобуса в чотирьох сумках, довелось митникам вилучати. У своїх поясненнях водії вказали, що везли зазначений товар на прохання наших співвітчизників із Італії в Донецьк.

Тож на підставі ст.340 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил, повідомляє прес-служба Чопської митниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
На Закарпатті заступник командира військової частини “торгував службою” — за гроші гарантія служби в тилу
Земля в рекреації для “чеського брата”: родина судді Ужгородського міськрайонного суду намагалась безкоштовно отримати ділянку на 49 років, — Глагола
За гроші працевлаштовував військовозобов’язаних водіями-міжнародниками до себе на фірму – на Львівщині повідомлено про підозру закарпатцю
БЕБ викрило службових осіб Ужгородської міськради у розтраті 5 млн грн під час будівництва автобази
Оголошення
live comments feed...