
16:44, 7 травня
На Ужгородщині перевірили готовність захисних споруд цивільного захисту

На території Ужгородської громади рятувальники спільно з представниками Фонду державного майна України провели огляд захисних споруд цивільного захисту державної форми власності.
Під час перевірки основну увагу приділили готовності укриттів до використання за призначенням в умовах воєнного стану.
За результатами обстеження учасники обговорили проблемні питання, пов’язані з утриманням захисних споруд балансоутримувачами, веденням обліку та підтриманням об’єктів у належному технічному стані.
Також фахівці наголосили на необхідності постійного догляду за укриттями та забезпечення їхньої готовності для захисту населення у разі надзвичайних ситуацій.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:08, 22 червня
11