
12:46, Сьогодні
На Тячівщині поліцейські врятували жінку від самогубства
Увечері 16 січня на лінію «102» зателефонувала 44-річна жителька Тячівського району. Жінка повідомила про свій намір вчинити самогубство та зазначила, що перебуває на мості в одному з населених пунктів району. Про це інформує Національна поліція Закарпаття.
На виклик негайно виїхали співробітники групи реагування патрульної поліції Тячівського районного відділу.
Прибувши на місце події, поліцейські виявили жінку, яка стояла на краю мосту та готувалася стрибнути у воду. Правоохоронці оперативно зреагували, встановили з нею контакт, зняли з мосту та надали необхідну психологічну підтримку.
Медики, які прибули на місце, оглянули жінку та надали їй кваліфіковану допомогу. Наразі її життю та здоров’ю нічого не загрожує, після чого громадянку передали рідним.
Поліція закликає громадян не залишатися наодинці з проблемами та у разі кризових ситуацій звертатися по допомогу до близьких або відповідних служб.
Читайте також: На Тячівщині жінка керувала автомобілем в стані сп’яніння та з підробленим посвідченням водія
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення