
17:46, Вчора
Ужгородців попередили про підвищений вміст хлору у воді в ніч із 15 на 16 липня
У ніч із 15 на 16 липня в Ужгороді проведуть планову дезінфекцію розподільчої водопровідної мережі. Про це повідомили у КП «Водоканал м. Ужгород».
Роботи триватимуть з 00:00 до 05:00. У цей час вода з водозаборів НФС-1, НФС-2, НФС-3 та станції «Минай» подаватиметься з підвищеним вмістом залишкового хлору — до 1 мг/дм³ (на виході). Такі заходи проводяться для профілактики погіршення бактеріологічних показників води, особливо в умовах тривалої спеки та зниження якості води у джерелах.
Зранку 16 липня працівники підприємства промиють тупикові ділянки мережі, щоб повернути параметри води до норми.
Рекомендації для містян:
Утриматися від споживання води в сирому вигляді протягом 16 липня.
Перед використанням обов’язково пропустити воду через сантехнічні прилади.
У водоканалі закликають поставитися до тимчасових незручностей з розумінням — дезінфекція є необхідною для безпеки питного водопостачання.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:37
Вчора
ТОП новини
Оголошення
10:34, 3 липня
21:35, 3 липня
21:35, 3 липня
21:35, 3 липня
16:05, 11 липня
live comments feed...