
16:51, 3 липня 2025 р.
Поліція Іршави затримала двох фігурантів, причетних до переправлення військовозобов’язаних через кордон на Ужгородщині

Співробітники Відділення поліції №1 Хустського районного управління поліції припинили функціонування каналу незаконного переправлення військовозобов’язаних через державний кордон України.
У ході проведення оперативної роботи співробітники сектору кримінальної поліції з’ясували, що організатором злочинної діяльності є 21-річний мешканець Мукачева. За 6000$ він пропонував військовозобов’язаним сприяння у незаконному виїзді за межі країни.
За ці гроші він забезпечував транспортування клієнтів до прикордонної зони, тимчасове поселення, інструктаж щодо перетину та супровід до українсько-словацького кордону.
До реалізації схеми зловмисник залучив 48-річного мешканця села Оноківці, в якого тимчасово розміщувалися клієнти.
Поліцейські з’ясували, що зловмисники планують переправити до Словаччини чергового клієнта та, у ході контролю за вчиненням злочину, впіймали їх «на гарячому» — після отримання грошей за майбутній трансфер.
Обох фігурантів затримали у порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. За даним фактом слідчі Відділення поліції №1 Хустського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України, тобто незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене з корисливих мотивів.
Заходи з викриття поліцейські здійснювали спільно зі співробітниками Управління міграційної поліції ГУНП в Закарпатській області та оперативниками ДПСУ. Процесуальне керівництво у справі здійснює Хустська окружна прокуратура.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Етика фотографа на грі: як робити кадри, не заважаючи процесу
Новини компаній
13:00
Вчора
Хірургія одного дня: як позбутися грижі чи каменів у жовчному і вже ввечері пити чай вдома
Новини компаній
13:00
25 лютого
MyCredit: нові умови та розіграш подарунків
Новини компаній
09:30
25 лютого
11:00
23 лютого
17:26
19 лютого
Оголошення
07:14, 18 лютого
1
11:37, 27 лютого
13:20, Сьогодні
2
23:59, 23 лютого