• Головна
  • У Виноградові поліція затримала раніше судимого чоловіка, який обікрав водійку, що його підвозила
11:48, Сьогодні

У Виноградові поліція затримала раніше судимого чоловіка, який обікрав водійку, що його підвозила

23 червня близько 11:20 до поліції звернулася жителька села Велика Копаня Берегівського району. Вона повідомила, що в місті Виноградів погодилася підвезти незнайомого чоловіка, а згодом виявила зникнення готівки зі своєї сумки.

У ході оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили особу підозрюваного — ним виявився 27-річний раніше судимий місцевий мешканець.

Зі слів затриманого, під час поїздки, перебуваючи на задньому сидінні, він непомітно викрав гроші з сумки водійки, після чого вийшов з автомобіля та зник.

Чоловіка затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану.

Правоохоронці вилучили у зловмисника частину викрадених коштів, які буде повернуто потерпілій. Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Читайте також: Закарпатські поліцейські затримали зловмисницю, яка вербувала українок для сексуальної експлуатації за кордоном (ВІДЕО)

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#затримання #червень #2025
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...