• Головна
  • Пішов з життя ректор Закарпатської академії мистецтв Іван Небесник
21:29, 6 травня

Пішов з життя ректор Закарпатської академії мистецтв Іван Небесник

5 травня, на 69-му році життя відійшов у засвіти ректор Закарпатської академії мистецтв, кандидат педагогічних наук, член Національної спілки художників України, заслужений працівник освіти України Іван Небесник.
У червні 1990 року Іван Іванович став першим демократично обраним директором Ужгородського училища прикладного мистецтва. У 1995 році заклад став Ужгородським коледжем мистецтв ім. А. Ерделі, у 2003 р. – Закарпатським художнім інститутом, із 2016 року – Закарпатською академією мистецтв.
«Лідер, який не просто показував шлях, але робив кроки перший. І коли постало питання необхідності відкриття закладу вищої мистецької освіти на Закарпатті, саме він першим підготував дисертацію і захистив її, саме він став першим професором у закладі. Цим Іван Небесник не тільки стимулював людей поряд із собою, але і започаткував той процес, який сьогодні представляють сотні публікацій та монографії, присвячені мистецтву Закарпаття, а популярність мистецької школи краю стала не тільки всеукраїнською, але і центральноєвропейською.
Ректор подарував своє життя Академії, нерідко жертвуючи своїми власними потребами та потребами родини, але саме завдяки цьому дарунку існує Закарпатська академія мистецтв – його мрія і його життя», - пишуть про Івана Івановича колеги.
Глибокі співчуття родині та близьким Івана Івановича Небесника.
Вічна пам’ять!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Іван Небесник #Закарпатська академія мистецтв #ректор #педагог #художник #смерть #Ужгород #мистецтво #освіта.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...