
09:50, 12 березня 2024 р.
Реабілітологи із Закарпаття підвищуватимуть кваліфікацію в австрійському Тіролі
Закарпатські реабілітологи отримають можливість підвищувати кваліфікацію на базі Rehabilitationszentrum Häring в австрійському Тіролі.
Про це в понеділок, 11 березня, повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.
За його словами про це під час візиту до Австрії було домовлено з командою Центру на чолі з директором доктором Хубером Буркхардом і керівником групи підтримки України в уряді Тіролю «Task force Ukraine», державним діячем, політиком, колишнім міністром оборони та міністром внутрішніх справ Республіки Австрія Гюнтером Платтером.
“На базі групи підтримки України в уряді австрійського Тіролю сформують медичну групу, до якої увійдуть найкращі лікарі, реабілітологи та керівники закладів охорони здоров’я федеральної землі, - каже Віктор Микита. Завданням цієї групи буде підготовка, консультування і всебічна допомога українським фахівцям, а також супровід створення Закарпатського обласного реабілітаційного центру”.
Також домовилися про підтримку 4.5.0 Recovery Center, створення якого почалося в поточному році. “Стратегічно важливо підготувати команду нашого осередку до початку запуску функціонування інфраструктури. Тому важливе не лише навчання, а й супровід роботи українських фахівців, постійний обмін досвідом та інноваціями”, - інформує голова ОВА.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Як електронна автоцивілка сприятиме детінізації страхового ринку: погляд фахівців FinBest
Новини компаній
17:00
Вчора
17:09
15 лютого
15:27
15 лютого
13:08
15 лютого
12:09
15 лютого
Оголошення
13:49, 14 лютого
10:47, 10 лютого
10:47, 10 лютого
10:47, 10 лютого
10:47, 10 лютого
live comments feed...