![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
09:20, 27 листопада 2023 р.
Житель Дніпра вирішив прогулятись в районі гори Піп Іван. Чоловіка спускали рятувальники
Вчора ввечері до рятувальників надійшло повідомлення про те, що 40-річний житель міста Дніпро вийшов у соло-похід, але не врахував погодних умов, тож дуже замерз і потребує допомоги в районі гори Піп Іван Мармароський.
Як пише ДСНС Закарпаття, на його пошуки вирушили фахівці гірського пошуково-рятувального відділення смт Ясіня та прикордонники відділу «Ділове» Мукачівського загону.
"Високий сніговий покрив, погана видимість та повалені дерева перешкоджали повноцінному використанню автомобільної техніки та пошукам. Але о 4 годині ранку чоловіка було знайдено та надано йому допомогу: рятувальники зігріли його гарячим чаєм й надали теплі речі", - йдеться у повідомленні.
Далі його було доправлено до села Ділове Рахівського району, а звідти до лікарні.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
19:44, 24 липня
14:05, 14 липня
12:51, 21 липня
1
16:54, 18 липня
1
live comments feed...