![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
12:09, 24 листопада 2023 р.
На полігон у Барвінку приватні фірми продовжують незаконно звозити сміття
Сміттєзвалище в Барвінку переповнене, і ситуація критична. Приватні фірми продовжують незаконно звозити туди будівельне сміття, що завдає шкоди навколишньому середовищу.
Про це на своєму Telegram-каналі повідомляє журналіст Віталій Глагола.
"Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита їхав по об'їзній на службовій автівці, коли раптом побачив чотири машини, що їхали завантажені у напрямку сміттєзвалища. Коли машини з будівельним сміттям заїхали на звалище, голова ОВА зупинив свій автомобіль на виїзді та перевірив документи водіїв. із чотирьох мусоровозів лише два мали дозвіл.", - йдеться у повідомленні
Повідомляється, що очільник ОВА закликав правоохоронні органи розслідувати ці факти та притягнути винних до відповідальності.
"Оскільки полігон твердих побутових відходів у селі Барвінок на Ужгородщині й так уже заповнений на 99%, подібна незаконна діяльність лише прискорює процес настання серйозних екологічних проблем у регіоні.", - йдеться у дописі
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
10:50, 19 липня
129
10:50, 19 липня
45
live comments feed...