
11:00, 13 травня 2023 р.
В Ужгороді врятували з пожежі жінку, яка не ходить: її сусіда підозрюють у підпалі будинку
Вчора, близько 10-ї години, патрульні отримали виклик на службовий планшет про займання та загрозу життю людей. Про це розповіли на сторінці патрульної поліції Закарпаття у Фейсбук.

За лічені хвилини, прибувши на місце події, поліцейські виявили задимлення добудови приватного будинку. Жінка, яка перебувала в приміщенні, самотужки не могла вибратися звідти, адже не ходить.
Охоронці порядку виламали замок, відчинили двері та евакуювали на вулицю 54-річну ужгородку.
За попередньою інформацією, підпал вчинив сусід жінки. На місце події одразу викликали швидку допомогу та слідчо-оперативну групу для з’ясування усіх обставин справи.
Потерпілу ушпиталили, наразі її життю та здоров’ю нічого не загрожує.
Дякуємо патрульним Михайлу Синкуличу та Діані Діброві за порятунок життя.
Читайте також: впровадження системи відеонагляду «Custody Records» на Закарпатті набуває розвитку: відкрито ще один фронт-офіс
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Ribas Rooms Ferenc Lviv: нове життя історичного готелю у Львові
Новини компаній
13:00
Вчора
Тематична вечірка: як перетворити день народження на кіноісторію
Новини компаній
13:00
1 вересня
Про перший клас безпеки у Свалявській громаді
Новини компаній
15:00
28 серпня
15:00
28 серпня
Користувацький досвід стає ключовим чинником утримання клієнтів
Новини компаній
17:30
27 серпня
Оголошення
09:40, 28 серпня
21:33, 23 серпня
45
19:30, 21 серпня
6
09:52, 28 серпня
12